Odkrywamy nowości


Nasz zimowy numer „HiFly” niedawno trafił w wasze ręce. Tym razem zachęcamy do podróży na słoneczne Południe, gdzie znajduje się jedna z naszych nowości, czyli Cagliari. A to i tak nie wszystko!

Tematem zimowego numeru „HiFly” jest stolica włoskiej Sardynii, na którą polecimy z Wrocławia w poniedziałki i w piątki już od 3 kwietnia. Sardynia spodoba się wszystkim miłośnikom plażowania, ale także fanom pysznego jedzenia i starożytnych zabytków. Ten kierunek z pewnością będzie hitem 2020 roku. Będąc na Sardynii, koniecznie trzeba spróbować wyśmienitych win, w tym zwłaszcza białego nuragus di Cagliari idealnie komponującego się z owocami morza, które na Sardynii są wyjątkowo smaczne. Nie można również przeoczyć raju dla smakoszy, czyli hali targowej Mercato Di San Benedetto, w której można nie tylko zrobić zakupy, ale także spróbować regionalnych dań.

Drugim ważnym i nowym połączeniem, o którym możecie przeczytać w zimowym wydaniu „HiFly”, jest Zaporoże, wzmacniające ofertę wschodnich kierunków. Na historyczną Sicz polecimy dwa razy w tygodniu od 3 kwietnia liniami Wizz Air. Na stronach naszego magazynu znajdziecie również artykuły nie tylko o Europie. Proponujemy zagłębić się np. w tekst o egzotycznym i zarazem nowoczesnym Dubaju.

Nowy numer „Hifly” to także wieści z Dolnego Śląska. Coś dla siebie znajdą tu fani sportu, którzy przeczytają wywiad z Vitezslavem Lavicką, trenerem piłkarskiego Śląska Wrocław. Nie zabraknie także podróży po regionie. Tym razem będziemy przechadzać się Cieplickim Szlakiem Spacerowym w Jeleniej Górze. Najnowszy numer „HiFly” jest dostępny w Punkcie Informacyjnym Portu Lotniczego, w hali przylotów i odlotów naszego terminala, w Punktach Informacji Turystycznej, w miejscach partnerskich naszego lotniska we Wrocławiu i w regionie (np. biura podróży, hotele) oraz na stronie internetowej lotniska: http://airport.wroclaw.pl/hifly/4-2019/.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę