Odwiedź USA


Wieżowce w Nowym Jorku, plaże na Florydzie czy Wielki Kanion. Wszystkie największe atrakcje turystyczne Stanów Zjednoczonych są w zasięgu ręki i możemy je zobaczyć, lecąc na jednym bilecie z Wrocławia i przesiadając się w największych hubach przesiadkowych.

11 listopada Polska dołączyła do programu bezwizowego Visa Waiver Program. Oznacza to, że nie potrzebujemy już wizy, by podróżować w celach turystycznych czy biznesowych po Stanach Zjednoczonych na okres do 90 dni. Podróż z Wrocławia do USA można zaplanować już teraz.

- Bezwizowy ruch do Stanów Zjednoczonych to doskonała wiadomość zarówno dla turystów oraz osób, które odbywają podróże biznesowe. Z Wrocławia, dzięki połączeniom do największych europejskich hubów, mamy  możliwości podróżowania do USA na wiele sposobów – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław i dodaje, że pasażerowie wrocławskiego lotniska mogą korzystać z oferty największych sieciowych przewoźników,  z których każdy oferuje po kilkanaście lotów do Stanów.

Dogodne połączenia do USA proponuje np. Norwegian na trasach Wrocław-Oslo-Nowy Jork/Chicago/Floryda, KLM na trasach Wrocław-Amsterdam-Atlanta/Dallas/Waszyngton czy Air France na trasach Wrocław-Paryż–Phoenix/San Francisco/Philadelphia. Do Stanów Zjednoczonych polecimy również z  liniami PLL LOT: z Wrocławia do Warszawy, a stamtąd np. do Los Angeles, Las Vegas, Seattle czy San Francisco. Planując podróż, warto wcześniej sprawdzić ceny biletów, np. na kwiecień 2020 roku z Oslo-Gardermoen możemy polecieć do Chicago za jedyne 601zł*.

*Ceny biletów w jedną stronę aktualne na dzień 19 listopada 2019 roku zgodnie z systemem rezerwacyjnym przewoźnika.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę