Wiosenny numer HiFly


Nowy numer HiFly odkrywa przed czytelnikami Paryż. Okazja jest wyjątkowa, ponieważ od maja polecimy z liniami Air France na lotnisko im. Charles’a de Gaulle’a. To najważniejsza nowość tego roku, która otwiera nieznane wcześniej możliwości podróżowania po Francji i całym świecie. Z pewnością spotka się z dużą popularnością – zarówno wśród biznesmenów, jak i osób zamierzających zwiedzić Francję (za pośrednictwem lokalnych linii lotniczych lub pociągu TGV) lub skorzystać z bogatej siatki połączeń lotniczych na cały świat.

Jeśli szukamy inspiracji przed wakacyjnymi podróżami w ciepłe rejony Europy, to warto poczytać o Faro i Podgoricy. Kilka dni wystarczy, by przeżyć tu wakacje życia. Najbardziej słoneczny region Portugalii oferuje najlepsze pola golfowe, piękne plaże i dobrą pogodę. Z kolei Podgorica określana jest ukrytym klejnotem Czarnogóry. W krótkim czasie można się z niej dostać do zatoki Kotor, potężnego Kanionu Tara czy urokliwego Porto Montenegro.

W najnowszym numerze magazynu HiFly zachęcamy też do bliskich podróży. Maciej Masztalski, pomysłodawca, założyciel i reżyser Grupy Artystycznej Ad Spectatores, zabiera naszych czytelników w swoje ulubione miejsca we Wrocławiu. Do wiosennych wędrówek znakomicie nadaje się zresztą cały Dolny Śląsk. Przykładem jest urokliwy Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim, gdzie średniowieczne legendy pobudzą wyobraźnię niejednego zwiedzającego.

Bezpłatny magazyn HiFly dostępny jest na lotnisku i w punktach partnerskich portu we Wrocławiu i regionie, a także w wersji elektronicznej na stronie lotniska.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę