Zimą na gorące południe


Nowe połączenie ogłosił między innymi Wizz Air. Od 2 listopada z wrocławskiego lotniska polecimy do słonecznego Agadiru w Maroku. Miasto słynie ze słonecznej pogody, piaszczystych plaż i kurortów przyjaznych rodzinom. To doskonała możliwość cieszenia się słońcem i morzem w zimowe miesiące. Z przyjemnych temperatur słynie również Palermo na Sycylii – największa wyspa na Morzu Śródziemnym. Pasażerowie wrocławskiego lotniska jako jedyni w Polsce mają możliwość dotrzeć tam z tanimi liniami. Drugą włoską premierą jest Neapol. Zachwyca położeniem – tuż nad zatoką z Wezuwiuszem w tle. Oba połączenia realizować będzie Ryanair.

Po raz pierwszy zimą będzie można polecieć na Malagę – jeden z najchętniej wybieranych wakacyjnych połączeń z oferty wrocławskiego lotniska. Nie zabraknie tegorocznych letnich nowości – Lizbony (Ryanair) i Tel Awiwu (PLL LOT) – do stolicy Izraela polecimy także z liniami Ryanair. Gwarancję pogody dadzą też inne południowe kierunki dostępne w jesienno-zimowym rozkładzie Portu Lotniczego Wrocław – Malta, Madryt, Teneryfa, Rzym czy Mediolan (Ryanair).

W sumie w rozkładzie zima 2017/2018 wrocławscy podróżny będą mieli do dyspozycji rekordowe 39 połączeń niskokosztowych,
z czego ponad 10 to kierunki południowe. Warto śledzić ofertę przewoźników. Ceny są atrakcyjne. Na przykład w przypadku Palermo rozpoczynają się od 254,40 zł* w obie strony. Do Neapolu można się wybrać już za 206 zł**, z kolei do Malagi za 286,4 zł***.

*Ryanair – Palermo – w terminie 20.11-24.11, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 16.10).
**Ryanair – Neapol – w terminie 20.11-24.11, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 16.10).
***Ryanair – Malaga – w terminie 30.11-07.12, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 16.10).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę