Magiczna Malta


Wylatując z Wrocławia, już po 3 godzinach trafiamy prosto w rajski krajobraz, współtworzony przez przyrodę i setki zabytków. Mając do dyspozycji kilka dni, na Malcie można odpocząć na pięknych piaszczystych plażach w Cirkewwa i Mellieha, ponurkować oraz skosztować lokalnych przysmaków serwowanych w malowniczych wioskach rybackich. Warto tu również przyjechać na dłuższy pobyt. To doskonałe miejsce na wypoczynek, także poza szczytem sezonu urlopowego – klimat jest tu łagodny, a słoneczna pogoda gwarantowana.

Odwiedzając Maltę, koniecznie trzeba odwiedzić jej stolicę – Valettę, która ma niepowtarzalną atmosferę, dzięki mieszance kultur i napływowi żeglarzy ze wszystkich stron świata. Aby zwiedzić całą wyspę, warto na miejscu wypożyczyć samochód. To tani i wygodny sposób podróżowania. Urozmaicona linia brzegowa, głębokie zatoki i półwyspy, a także klifowe skaliste wybrzeża tworzą unikatowy krajobraz tego miejsca. Bogate dziedzictwo archeologiczne i kulturowe wyspy, sprawia, że wakacje na Malcie pozostaną miłym wspomnieniem.

Bezpośredni loty z Wrocławia na Maltę oferują linie Ryanair w każdą środę i niedzielę. Bilety na podróż 24 sierpnia kosztują 169 zł, za powrót 3 września zapłacimy 429 zł.*

* Ceny aktualne na podróż z bagażem podręcznym na dzień 8 sierpnia 2017 roku.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę