Odlotowe ferie


Brak pomysłu na ferie? Disnayland pod Paryżem, muzea w Londynie, emocje sportowe w Madrycie. Europejskie metropolie oferują mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Ceny lotów w dwie strony rozpoczynają się od ok. 160 zł*.

Pasjonującą przygodę dla najmłodszych można zorganizować w Paryżu. Na szczególną uwagę zasługuje znajdujący się na jego przedmieściach Disneyland, czyli magiczny i wciągający świat bajek oraz filmów wytwórni Walta Disneya. Można tam przeżyć przygody z Piratami z Karaibów, odwiedzić zamek Śpiącej Królewny lub wejść do labiryntu Alicji w Krainie Czarów. Zabawę w parku rozrywki warto połączyć ze zwiedzaniem Paryża. Loty realizuje Ryanair. Ceny rozpoczynają się od 160,20 zł*.

Na ferie warto wybrać się do stolicy Wielkiej Brytanii (Ryanair lata na lotnisko Londyn Stansted**, a Wizz Air na Londyn Luton***). Dzieci będą na pewno zachwycone Muzeum Dzieciństwa i Zabawek, ale zaintryguje je także Muzeum Historii Naturalnej, gdzie zobaczą poruszające się dinozaury i modele zwierząt w oryginalnej skali. Hitem będzie wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie. Można tu „spotkać” Adele, Rihannę, Angelinę Jolie czy bohaterów Gwiezdnych Wojen. Warto wybrać się także do londyńskiego ogrodu zoologicznego, który jest najstarszy na świecie.

Natomiast jeśli chcemy zrobić prezent małemu fanowi piłki nożnej, to koniecznie trzeba polecieć do Madrytu. To właśnie tutaj grają dwie popularne drużyny – Real i Atletico. Ich spotkania gwarantują emocje i niepowtarzalną atmosferę. Po sportowym spektaklu warto spróbować pysznego jedzenia – rajem dla koneserów dobrych smaków będą okolice Plaza Mayor, gdzie aż roi się od restauracji, w których poczuć można hiszpańską gościnność. Ceny lotów rozpoczynają się od 343,10 zł****.

*Ryanair – 160,20 zł – w terminie 22.02-24.02, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 18.01).
**Ryanair – 368 zł – w terminie 24.02-26.02, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 18.01).
***Wizz Air – 338 zł – w terminie 23.02-25.02, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 18.01).
****Ryanair – 343,10 zł – w terminie 21.02-25.02, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 18.01).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę