Ferie 2017 first minute!


Biuro podróży Itaka sprzedaje już wycieczki na ferie 2017 z wylotem  z Wrocławia. Ciekawą propozycją jest region Veneto, który znajduje się tuż nad malowniczym brzegiem włoskiego jeziora Misurina. Blisko stąd do słynnej narciarskiej miejscowości Cortina d’Ampezzo. „Królowa włoskich Dolomitów” – bo tak się ją określa – słynie z bardzo słonecznych i świetnie naśnieżnych stoków. Wyloty dostępne są w dwóch terminach – 11 lub 18 lutego 2017 roku. Ceny rozpoczynają się od 2299 zł za osobę.

Uznaniem wśród narciarzy z niemal każdego zakątka Europy cieszy się Południowy Tyrol we Włoszech. W regionie znajdują się liczne wyciągi, a na tutejszych trasach dobrze poczują się tu zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze. Po mroźnym dniu restauracje serwują nie tylko smaczną kuchnię, ale również niezapomniane widoki na ośnieżone, górskie stoki. Tygodniowe wycieczki dostępne są w dwóch terminach – 18 i 25 lutego 2017 roku. Ceny rozpoczynają się od 2359 zł za osobę.

W ferie 2017 biuro podróży Itaka zaprasza również do Trentino we Włoszech. Idealnie położony w samym sercu Val di Fassa, oferuje wszystko co najlepsze w tym słynnym regionie: piękne widoki i nieskończone możliwości dla narciarzy (do znanych kurortów kursuje specjalny skibus). Po dniu na stoku najlepiej zrelaksować się w hotelowym basenie lub wypić lampkę grzanego wina w barze. Tygodniowe wycieczki organizowane są w dwóch terminach – 11 i 18 lutego 2017 roku. Ceny rozpoczynają się od 2739 zł za osobę.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę