Życie jak w Madrycie


Jedna z najciekawszych europejskich metropolii, prawdziwe serce Hiszpanii, mekka kibiców piłki nożnej. Już jesienią pasażerowie wrocławskiego lotniska skorzystają z nowego połączenia do Madrytu. To najlepszy sposób, by zafundować sobie wakacje po wakacje.

- Hiszpania, obfitująca w liczne atrakcje, dobre jedzenie i liczne rozrywki, jest popularnym kierunkiem turystycznym. Dostrzegają to mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska i całego regionu, którzy w tegoroczne wakacje bardzo chętnie wybierają loty do Barcelony, Alicante, Malagi i na Teneryfę. Magnesem są plaże, kurorty oraz zabytki i klimat, które dookoła są na wyciągnięcie ręki. Z tego samego względu przebojem jesiennego rozkładu lotów ma szansę okazać się również nowe połączenie do Madrytu – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław. Loty do Madrytu będą realizowane od 1 listopada w każdy wtorek i sobotę.

Do stolicy Hiszpanii warto przyjechać, żeby pospacerować po ruchliwych uliczkach, poznać bogate nocne życie miasta i koniecznie wstąpić do jednego z najlepszych muzeów na świecie – Prado. Madryt jest ważnym punktem dla kibiców piłki nożnej. To z tego miasta pochodzą przecież tegoroczni finaliści Ligi Mistrzów – Real Madryt i Atlético Madryt. Trudno nie wspomnieć o pysznym jedzeniu – nigdzie indziej tapas nie smakuje tak dobrze. Po obiedzie warto przejść się do Królewskiego Ogrodu Botanicznego, zaprojektowanego w formie tarasów. Tu na odwiedzających czeka kilkadziesiąt tysięcy roślin.

Madryt to nie jedyna premiera w zimowym rozkładzie Portu Lotniczego we Wrocławiu. Nowościami w ofercie Ryanaira będą również Manchester, Belfast i Newcastle. Linie Wizz Air zaoferują loty do Kijowa.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę