WAKACJE CAŁY ROK!

Z wrocławskiego lotniska możesz wybrać się do hiszpańskich kurortów Morza Śródziemnego lub Portugalii, do Izraela, na Wyspy Kanaryjskie, do Maroko lub do jednej z fascynujących europejskich metropolii. W zimowej siatce połączeń wrocławskiego lotniska znajdziesz coś dla siebie przez cały rok! Jeśli nie zdążyłeś wypocząć w wakacje a może już tęsknisz za słońcem i marzysz o choćby kilkudniowym pobycie tam, gdzie jest cieplej – dobrze trafiłeś. Podpowiadamy, dokąd lecieć i co zobaczyć :)

  • Wypoczynek możesz zaplanować w dowolnym terminie, najlepszym dla siebie. Każda pora roku jest dobra na tygodniowy lub dwutygodniowy urlop na południu Europy (więcej w zakładce PODRÓŻUJ TAK, JAK LUBISZ)
  • Brak czasu na dłuższy wyjazd? Zrób sobie własny długi weekend i wybierz się na city break. Trzy lub cztery dni w Rzymie, Neapolu, Lizbonie czy Madrycie zapewnią mnóstwo niezapomnianych wrażeń (więcej w zakładce ODERWIJ SIĘ NA KILKA DNI)
  • A może najbardziej cenisz sobie zorganizowany wypoczynek z ulubionym biurem podróży? Koniecznie weź pod uwagę nasz zimowy hit – ZANZIBAR! (więcej w zakładce GORĄCE WAKACJE)

Wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób podróży i LEĆ Z WROCŁAWIA!

WAKACJE CAŁY ROK! - więcej informacji