WAKACJE CAŁY ROK!

 

Z wrocławskiego lotniska możesz wybrać się do hiszpańskich lub greckich kurortów Morza Śródziemnego lub Portugalii, na wyspy Kanaryjskie lub do jednej z fascynujących europejskich metropolii. W siatce połączeń wrocławskiego lotniska znajdziesz coś dla siebie przez cały rok! Nie zdążyłeś naładować baterii latem? Nic straconego, tej zimy mamy wyjątkowo bogatą ofertę połączeń na gorące plaże i nad ciepłe morze. A może planujesz już kolejne wakacje? Pierwsze nowości na Lato 2017 już w sprzedaży!

 

  • Wakacje możesz zaplanować w dowolnym terminie, najlepszym dla siebie. Każda pora roku jest dobra na tygodniowy lub dwutygodniowy wypoczynek na południu Europy (więcej w zakładce PODRÓŻUJ TAK, JAK LUBISZ)
  • Urlop już za Tobą? Zrób sobie własny długi weekend i wybierz się na city break. Trzy lub cztery dni w Barcelonie, Rzymie, Madrycie czy Mediolanie zapewnią mnóstwo niezapomnianych wrażeń (więcej w zakładce ODERWIJ SIĘ NA KILKA DNI)
  • A może najbardziej cenisz sobie zorganizowany wypoczynek z ulubionym biurem podróży? (więcej w zakładce GORĄCE WAKACJE)

A JEŚLI PODRÓŻUJESZ SŁUŻBOWO…

…pamiętaj, że z Wrocławiu masz do wyboru codziennie 17 połączeń do dużych portów przesiadkowych: Frankfurtu, Monachium, Kopenhagi, Düsseldorfu i Warszawy. Zobacz mapę połączeń i przejdź do rozkładu lotów. Poznaj nasze usługi dla biznesu, wielokrotnie doceniane przez pasażerów.

 

Wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób podróży i LEĆ Z WROCŁAWIA!

WAKACJE CAŁY ROK! - więcej informacji