Autobusem

WRO AIRPORT EXPRESS

UWAGA!
KURSOWANIE AUTOBUSU TYMCZASOWO ZAWIESZONE.

 

AUTOBUS MIEJSKI

Autobus linii 106 kursuje z/do Dworca Głównego PKP i Centralnego PKS codziennie co 15 minut, a przejazd całej trasy
zajmuje około 40-50 minut (w zależności od natężenia ruchu w mieście). Autobus nocny linii 206 kursuje tą samą trasą.*
Szczegółowy rozkład jazdy: na stronie www.wroclaw.pl/rozklady-jazdy

*Z wyjątkiem godzin 00:07, 00:37, 02:07, 03:33, 04:33 i 05:33. W tym godzinach autobus linii 206 kursuje na ul. Obornicką.

UWAGA!

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór (etap związany z przebudową placu Orląt Lwowskich), od 30 listopada 2019 roku (sobota) autobusy linii 106 jadące z Dworcowej w kierunku Portu Lotniczego zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką i Nabycińską do ulicy Robotniczej, a w kierunku przeciwnym od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów do ulicy Świdnickiej.

Kursy nocne linii 206 i 249 jadące od strony Dworca Autobusowego w kierunku Nowego Dworu lub Portu Lotniczego zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką i Nabycińską do ulicy Robotniczej, a w kierunku przeciwnym od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów, ulicę Kościuszki, Świdnicką i Swobodną do Dworca Autobusowego.

Autobus linii 129

Autobus linii 129 kursuje z/do ulicy Poświęckiej przez ulicę Piołunową, Kaczorowskiego i Brzezińskiego (ciąg Obwodnicy Leśnicy) do/z Portu Lotniczego co 30 minut, a przejazd całej trasy zajmuje około godziny. Mieszkańcy osiedli Poświętne, Karłowice, Różanka, Popowice, Gądów, Kuźniki, Żerniki uzyskają bezpośrednie połączenie z wrocławskim lotniskiem.

Więcej na temat komunikacji miejskiej we Wrocławiu znajdą Państwo tutaj www.pasazer.mpk.wroc.pl


Drukuj stronę | Zobacz w postaci pliku PDF