Aktywne zwiedzanie

WENECJA-TREVISO: wt., śr., pt., ndz.

A MOŻE PIĄTKOWA KOLACJA PRZY CANAL GRANDE? Z Wrocławia do Wenecji polecisz w piątek wieczorem, a wrócisz w niedzielę w południe. Idealny plan na weekend 🧳

DNI PODRÓŻY: wtorki, środy, piątki, niedziele

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY

 

Rozpocznij podróż już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE
Kliknij i sprawdź jak do nas dotrzeć.

PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.
Kliknij i sprawdź więcej informacji o cenach i parkingu.

NA LOTNISKU:
Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik:

Jak spędzę czas?

To jedno z najbardziej fascynujących miast Italii. Miasto na wodzie, które kojarzymy z gondolami, kanałami, karnawałem i gołębiami na placu Św. Marka, od którego można rozpocząć wędrówkę. Zaplanuj spacer po Moście Rialto, Canal Grande, zajrzyj do Pałacu Dożów i zatrzymaj się na Moście Westchnień, z którego piękne widoki podziwiał niegdyś słynny Casanova. Im bardziej zabłądzisz, tym lepiej – urokliwe uliczki Wenecji na każdym kroku zachwycają turystów. Warto też udać się na inne wyspy laguny, jak na przykład Mazzorbo, gdzie znajdziemy nieco spokoju i wytchnienia od weneckiego zgiełku.

Praktyczne informacje:

Do centrum Treviso można dostać się autobusem miejskim numer 6, czas przejazdu to 15 min. Między lotniskiem a centrum Wenecji (Venezia Piazzale Roma) kursuje autobus ATVO/Ryanair. Czas przejazdu na odcinku Treviso Aeroporto – Venezia P. Roma to 45 min.

Spróbuj koniecznie:

Nie zapomnij wstąpić do bacari, czyli lokalu będącego połączeniem winiarni i baru. Zamów cicchetti (tradycyjne, niewielkie przekąski) i kieliszek ombra. 

 

Znajdź i kup bilet w najniższej cenie przez naszą wyszukiwarkę

WENECJA-TREVISO: wt., śr., pt., ndz.