Aktywne zwiedzanie

RZYM: wt., śr., sob., ndz.

Brak Ci czasu, nie możesz pozwolić sobie na urlop, a chcesz się oderwać chociaż na chwilę? Leć z Wrocławia do Rzymu Ciampino. Start w sobotę, powrót we wtorek. Wymarzony city break w zasięgu ręki.

DNI PODRÓŻY: wtorki, środy, soboty, niedziele

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY

 

Rozpocznij podróż już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE
Kliknij i sprawdź jak do nas dotrzeć.

PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.
Kliknij i sprawdź więcej informacji o cenach i parkingu.

NA LOTNISKU:
Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik:

Jak spędzę czas?
Rzym trzeba zobaczyć. W obrębie centrum, nawet bez specjalnego planu zwiedzania, trafisz do dziesiątek niesamowitych miejsc. Atrakcji miasta nie sposób zliczyć. Właśnie dlatego stolica Włoch to wybór idealny jeśli pragniesz przeżyć przygodą życia. W mieście znajduje się wiele punktów widokowych, które pozwolą podziwiać panoramę miasta i wybrać najciekawsze kierunki spacerów. Nie przegap pięknie oświetlonego wieczorami Koloseum, odwiedź Kaplicę Sykstyńską w Watykanie, zobacz słynną Fontannę Di Trevi. Nawet jeśli na wakacje możesz poświęcić tylko 7 dni, nie poczujesz upływającego czasu. Co krok na swojej drodze będziesz spotykał urokliwe knajpki, tajemnicze zaułki, zabytkowe budowle. Sceneria idealna do romantycznych letnich spacerów we dwoje.

Praktyczne informacje:

Na miejscu:
Z lotniska Rzym Ciampino najtaniej do centrum miasta dotrzesz metrem i autobusem. Do wyboru masz też połączenie kolejowe.

Spróbuj koniecznie:
Najtańszą i najszybszą możliwością zjedzenia ciepłego pożywnego posiłku w Rzymie jest opcja pizzy do ręki. Większy głód i dłuższa chwila poświęcona na posiłek na pewno zawiedzie Cię do jednej z restauracji serwujących włoskie makarony. Ceny na każdą kieszeń. Gorącym latem koniecznie skuś się na włoską specjalność – gelato czyli lody.

Zapamiętaj:
Poznaj jedną z najbardziej „filmowych”  metropolii Europy. Twoje „rzymskie wakacje” zaczynają się we Wrocławiu w każdą środę i niedzielę.

Znajdź i kup bilet w najniższej cenie przez naszą wyszukiwarkę

RZYM: wt., śr., sob., ndz.