Italia ti amo!

PIZA: wt., czw., sob.

PRZEDSMAK TOSKANII – zacznij od Pizy, a później wyrusz w krótką podróż po Toskanii. Daj się oczarować malowniczym krajobrazom, zapierającym dech w piersi zabytkom i najlepszej na świecie kuchni. Kilka dni wystarczy!

DNI PODRÓŻY: wtorki, czwartki, soboty

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY

 

Rozpocznij podróż już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE
Kliknij i sprawdź jak do nas dotrzeć.

PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.
Kliknij i sprawdź więcej informacji o cenach i parkingu.

NA LOTNISKU:
Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik:

Jak spędzę czas?

Piza, to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast pięknej Italii, a to za sprawą Krzywej Wieży, przy której turyści z całego świata robią sobie zdjęcia w charakterystycznej pozie, jakby podtrzymywali przechylającą się budowlę. W rzeczywistości krzywa wieża jest dzwonnicą katedralną i należy do kompleksu zabudowań w stylu romańskim na Campo dei Miracoli, wpisanych w 1987 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Oczywiście zabytków w Pizie jest wiele więcej, a samo miasto leży niedaleko wybrzeża śródziemnomorskiego i jest znakomitym punktem wypadowym do zwiedzania urokliwej Toskanii.

Praktyczne informacje:

Lotnisko w Pizie położone jest około 2 km od historycznego centrum miasta. Aby dostać się do centrum, najlepiej wybrać transport publiczny. Dobrą opcją jest kolejka Pisa Mover, która kursuje codziennie z dużą częstotliwością. Stacja kolejki na lotnisku znajduje się blisko terminalu.

 

 

Znajdź i kup bilet w najniższej cenie przez naszą wyszukiwarkę

PIZA: wt., czw., sob.