Aktywne zwiedzanie

PARYŻ BEAUVAIS: pon., śr., pt., ndz.

Tylko jeden dzień urlopu i marzenie o romantycznej podróży zrealizowane. Co zobaczyć? Dokąd pójść? To dopiero wyzwanie! Stolica Francji oferuje moc atrakcji, to Ty wybierasz, jak chcesz spędzić czas.

DNI PODRÓŻY: poniedziałki, środy, piątki, niedziele

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY

 

Rozpocznij podróż już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE
Kliknij i sprawdź jak do nas dotrzeć.

PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.
Kliknij i sprawdź więcej informacji o cenach i parkingu.

NA LOTNISKU:
Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik:

Już po dwóch godzinach podróży zjesz kolację pod paryskim rozgwieżdżonym niebem. Jeżeli dysponujesz tylko jednym dniem  urlopu, najlepiej zdecyduj się na wylot w piątek  powrót do Wrocławia w niedzielny wieczór. Dzięki temu spędzisz przedłużony weekend w najbardziej urokliwej stolicy Europy.

Jak spędzę czas?
Chociaż Paryż wydaje się być olbrzymim miastem, jego najbardziej atrakcyjne punkty z powodzeniem poznasz w ciągu kilku dni. Czasu na pewno wystarczy, by zobaczyć Wieżę Eiffla, Dzielnicę Łacińską, Montmartre, przespacerować się Champs-Elysees i chociaż na chwilę odwiedzić Luwr czy jedno z innych, znanych na całym świecie muzeów sztuki. Reszta czasu z przyjemnością upłynie Ci na zaglądaniu w urocze zakątki paryskich ulic, podziwianiu artystycznych wystaw i sączeniu wina w romantycznych ogródkach kawiarni. Jeśli planujesz w Paryżu dłuższy pobyt, zaplanuj kilka wycieczek. Obowiązkowo odwiedź pałace Wersal, a jeśli podróżujesz z dziećmi – strzałem w dziesiątkę okaże się Disneyland.

Praktyczne informacje:
Na miejscu: Lotnisko Beauvais dysponuje sprawnymi połączeniami kolejowymi i autobusowymi. Najszybsze i stosunkowo tanie jest to pierwsze, bo za 1,5 godzinną podróż zapłacisz kilkanaście Euro.

Spróbuj koniecznie:
Świeżej bagietki, kawy i croissanta z konfiturą. Paryskie śniadanie nie wyniesie Cię więcej niż kilka Euro. Za francuskie naleśniki zapłacisz do kilkunastu Euro. W droższych restauracjach pytaj o  „menu de jour” – posiłek dnia w przystępnej cenie.

 

 

Znajdź i kup bilet w najniższej cenie przez naszą wyszukiwarkę

PARYŻ BEAUVAIS: pon., śr., pt., ndz.