Od piątku do poniedziałku

Mediolan

Rozpocznij wakacje już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE
Kliknij i sprawdź jak do nas dotrzeć.

PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.
Kliknij i sprawdź więcej informacji o cenach i parkingu.

NA LOTNISKU:
Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik:

Jak spędzę czas?
Mediolan oferuje niekończącą się listę zabytkowych obiektów sakralnych i muzeów, między którymi możesz się sprawnie poruszać dzięki połączeniom kolejowym, trzem liniom metra oraz sieci komunikacji miejskiej. Jeśli chcesz zakosztować rozrywki na światowym poziomie, z Wrocławia leć do Mediolanu w piątek rano. Weekend pozwoli Ci poznać nocne życie Milanu, zobaczyć najważniejsze zabytki i poczuć atmosferę miasta. Miłośnicy mody pewnie większość czasu poświęcą na podziwianie luksusowych butików lub zakupy w znanych włoskich sieciówkach. Trzy dni to wystarczająco dużo czasu, by zobaczyć najważniejsze zabytki Mediolanu. Na liście ,,must see” zanotuj słynną scenę operową La Scala, jeden z najbardziej monumentalnych na świecie kościołów – Katedrę Narodzin św. Marii oraz Galerię Wiktora Emmanuela.

Praktyczne informacje:
Na miejscu:
Lotnisko Mediolan Bergamo znajduje się w pewnej odległości od miasta, ale bez problemu dostaniesz się do centrum koleją, taksówką lub autobusem. Za przejazd zorganizowanym transportem zapłacisz do kilkunastu Euro, a za taksówkę kilkadziesiąt.

Spróbuj koniecznie:
Nawet krótki pobyt w mieście kończy się ciągłymi wizytami w lokalnych knajpkach, które spotkasz dosłownie na każdym kroku. Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, w Mediolanie poczujesz się jak w raju. Łatwo znajdziesz coś na swoją kieszeń. Koniecznie spróbuj Tiramisu.

Zapamiętaj:
Mediolan to jedno z największych włoskich miast i najmodniejszych miejsc w Europie. Zarezerwuj bilet lotniczy z Wrocławia i ruszaj na weekendowe zakupy w stolicy mody.

Znajdź i kup bilet w najniższej cenie przez naszą wyszukiwarkę

Mediolan