Od piątku do poniedziałku

MARSYLIA: pon., pt.

Jeśli lubisz malownicze krajobrazy, urokliwe uliczki tętniące miejskim gwarem, przyjemny śródziemnomorski klimat i wyjątkową kuchnię postaw na Prowansję i….

Leć do Marsylii!

DNI PODRÓŻY: piątki, poniedziałki

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY

Rozpocznij podróż już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE
Kliknij i sprawdź jak do nas dotrzeć.

PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.
Kliknij i sprawdź więcej informacji o cenach i parkingu.

NA LOTNISKU:
Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik:

Jak spędzę czas?

Marsylia jest także znana jako najstarsze miasto Francji. Jej charakter da się odczuć na każdym kroku, a szczególnie w starej dzielnicy Le Panier pełnej barwnych budynków i wąskich uliczek. Z kolei malowniczą panoramę miasta rozciągającego się wzdłuż wybrzeża można podziwiać ze wzgórza La Garde, a będąc tam nie sposób nie odwiedzić jednej z najbardziej znanych atrakcji miasta – neobizantyjskiej Bazyliki Notre Dame. Widokiem Marsylii można zachwycać się również z poziomu pokładu statków i promów wycieczkowych wypływających z portu. Dzięki nim turyści dostaną się także na Zamek d’If, ten sam, w którym osadzono Edmunda Dantèsa, głównego bohatera słynnej powieści „Hrabia Monte Christo”.

Spróbuj koniecznie:

W Marsylii spróbuj koniecznie bouillabaisse. Jest to pyszna tradycyjna zupa z dodatkiem świeżych ryb, skorupiaków i warzyw, przyprawiona szafranem i pieprzem Cayenne.

 

 

Znajdź i kup bilet w najniższej cenie przez naszą wyszukiwarkę

MARSYLIA: pon., pt.