Praca

Rozwiń skrzydła razem z nami !

Weź udział w rozwoju firmy o strategicznym znaczeniu dla naszego regionu.

Linie lotnicze WIZZ AIR poszukują kandydatów do pracy na stanowisku:

Flight Attendant

Szczegóły w załączniku: pobierz

Firma cateringowa znajdująca się na terenie Portu Lotniczego przyjmie do pracy na stanowiska:

KIEROWCA KAT. C
KUCHARZ, POMOC KUCHENNA

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected],
kontakt telefoniczny kom: 795-584-010

WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o poszukuje odpowiednich osób na stanowisko

OPERATOR HANDLINGU

Główne zadania na stanowisku:

  • załadunek/rozładunek samolotów;
  • obsługa sprzętu lotniskowego, tj. taśmociągi, schody samolotowe, ciągniki lotniskowe, agregaty prądotwórcze, itp.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • ciekawą pracę w systemie zmianowym;
  • niezbędne szkolenia;
  • szansę rozwoju zawodowego i awansu;
  • pakiet socjalny: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, wyprawek szkolnych itp.;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • posiłki regeneracyjne;
  • zniżkowe bilety PLL LOT S.A. dla pracowników i rodzin.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres:

WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o.,
54-530 Wrocław ul. Skarżyńskiego 36

lub e-mail: [email protected] (prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WRO – LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Skarżyńskiego 36, 54-530 Wrocław. Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z  o.o.”

Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. w celach przyszłych rekrutacji.”

AGENT OBSŁUGI PASAŻERSKIEJ

  • odprawa biletowo-bagażowa pasażerów;
  • obsługa stanowiska Informacji.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • samodzielność w działaniu.

Wszystkim kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • umowę o pracę lub zlecenie;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • pakiet socjalny: bony świąteczne, dofinansowania z ZFŚS;

Drukuj stronę | Zobacz w postaci pliku PDF