Praca

Rozwiń skrzydła razem z nami !

Weź udział w rozwoju firmy o strategicznym znaczeniu dla naszego regionu.

Port Lotniczy Wrocław SA poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko: Księgowy/a
(data ogłoszenia: 2014-07-17)

Podstawowe zadania

Prowadzenie ogółu spraw księgowych

  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w księgowości;
  • niekaralność;
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych;
  • dobra ogólna orientacja w różnych zagadnieniach z zakresu księgowości;
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz obsługi komputerowych programów finansowo-księgowych;
  • skrupulatność i sumienność;
  • gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy;
  • znajomość j. angielskiego
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z ewidencją środków trwałych, środków pomocowych (dotacji , pomocy publicznej), zagadnień akcyzowych i podatku VAT.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia, ciekawe wyzwania zawodowe,
  • zatrudnienie w renomowanej szybko rozwijającej się firmie,
  • dostęp do fachowej wiedzy,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

List motywacyjny ze zdjęciem, oraz CV prosimy przesłać na adres Port Lotniczy
Wrocław SA 54-530 Wrocław ul. Graniczna 190, lub adres e-mail: rekrutacja@airport.wroclaw.pl albo dostarczyć osobiście do siedziby firmy w terminie dwóch tygodni od ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Port Lotniczy Wrocław Spółka Akcyjna poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:
MŁODSZY RATOWNIK – Lotniskowej Straży Pożarnej
(data ogłoszenia: 2014-06-24)

Wymagania

- wykształcenie średnie,
- doświadczenie w pracy w jednostkach ochrony przeciwpożarowej,
- bardzo dobry stan zdrowia i wysoka sprawność fizyczna,
- szkolenie uzupełniające strażaka jednostki ochrony przeciwpożarowej,
- mile widziane prawo jazdy kat. „C”.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

List motywacyjny ze zdjęciem oraz CV prosimy przesłać na adres Port Lotniczy Wrocław S.A. 54-530 Wrocław ul. Graniczna 190, lub adres e-mail: rekrutacja@airport.wroclaw.pl albo dostarczyć osobiście do siedziby firmy w terminie 2 tygodni od ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy
o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Port Lotniczy Wrocław S A zatrudni  PANIE  na stanowisko:
PRACOWNIK STRAŻY OCHRONY LOTNISKA
(data ogłoszenia: 2014-06-18)

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej lub licencja pracownika ochrony fizycznej,
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w ochronie osób i mienia,
  • dobra znajomość regulacji z zakresu ochrony osób i mienia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy i płacy,
  • atrakcyjną ścieżkę awansu zawodowego oraz możliwość uzyskania na koszt pracodawcy unikalnych uprawnień zawodowych,
  • stabilizację zatrudnienia w renomowanej, szybko rozwijającej się firmie,
  • dostęp do fachowej wiedzy i nowoczesnego sprzętu,

List motywacyjny ze zdjęciem, oraz CV prosimy przesłać na adres Port Lotniczy Wrocław S A
54-530 Wrocław ul. Graniczna 190, lub adres e-mail: rekrutacja@airport.wroclaw.pl albo dostarczyć osobiście do siedziby firmy w terminie dwóch tygodni od ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

PORT LOTNICZY WROCŁAW S.A.

Ogłasza ofertę współpracy dla pełnoletnich uczniów i studentów na stanowisku :

MŁODSZY AGENT OBSŁUGI PASAŻERSKIEJ

Godziny pracy:

system godzin pracy oparty jest na rozkładzie lotów samolotów przylatujących/odlatujących z wrocławskiego lotniska. Opisani pracownicy muszą być obecni w terminalu podczas odpraw wszystkich rejsów. Praca na zmiany max 12 godzin dziennie w godzinach od 04 do 23.

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie kart pokładowych (systemowe) przed wejściem do strefy zastrzeżonej lotniska,
  • kontrola bagażu podręcznego,
  • informowanie pasażerów o bieżącej sytuacji odprawowej oraz udzielanie odpowiedzi na pytania pasażerów; kierowanie pasażerów do odpowiednich stanowisk odpraw (check – in, kontrola bezpieczeństwa, gate etc.)
  • sterowanie przepływem ruchu pasażerskiego w terminalu,
  • porządkowanie słupków sterujących przepływem ruchu pasażerskiego w terminalu,
  • współpraca ze Służbą Ochrony Lotniska podczas przeprowadzanej kontroli bezpieczeństwa pasażerów odlatujących, a także m.in. raportowanie o pozostawionym bagażu bez opieki.
  • pomoc przy analizie przepustowości portu lotniczego poprzez wypełnianie raportów dziennych (ilość pasażerów w poszczególnej godzinie przy odprawach bezpieczeństwa oraz odprawach biletowo – bagażowych, stanowiskach kontroli paszportowej),
  • pomoc pasażerom podczas zakłóceń spowodowanych opóźnieniami czy odwołaniem, samolotów,
  • dbanie o zachowanie płynności ciągów komunikacyjnych na Terminalu,
  • pomoc przy obsłudze VIP.

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • miła aparycja
  • dobra prezencja
  • samodzielność podczas wykonywania obowiązków

Zatrudnienie:

Umowa zlecenie

Szkolenia:

  • z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego
  • z zakresu świadomości lotnictwa cywilnego
  • z zakresu poruszania się w strefach zastrzeżonych PLW S.A,
  • z zakresu przewozu przedmiotów niedozwolonych w bagażu podręcznym oraz w bagażu rejestrowanym,
  • z zakresu kontroli dostępu do strefy zastrzeżonej,
  • BHP,
  • z zakresu zagadnień dot. odprawy biletowo – bagażowej oraz drogi pasażera odlatującego i przylatującego.

Oferty w postaci CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres: rekrutacja@airport.wroclaw.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Spółki (54-530 Wrocław ul. Graniczna 190)  w terminie do końca kwietnia 2014r.

Drukuj stronę | Zobacz w postaci pliku PDF