Aktywne zwiedzanie

TIRANA: pon., pt. (loty od czerwca 2024)

Stolica Albanii jest interesująca sama w sobie, ale jest też znakomitym punktem wypadowym do zwiedzania tego kraju i jego wybrzeża. Z roku na rok Albania przyciąga coraz więcej turystów. Jednak można powiedzieć, że to jedno z niewielu miejsca na Południu Europy, które jeszcze nie zostały do końca odkryte.

Rozpocznij wakacje już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE
Kliknij i sprawdź jak do nas dotrzeć.

PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.
Kliknij i sprawdź więcej informacji o cenach i parkingu.

NA LOTNISKU:
Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik
        

 

Jak spędzę czas?

Zaplanuj aktywne zwiedzanie. Zacznij od stolicy Albanii: nietypowa piramida, willa dyktatora Envera Hodży, czy może rozrywkowa dzielnica Blloku? Warto także przejść się do Sky Tower, by z wysokości obejrzeć panoramę Tirany i wypić kawę. Kochasz plażowanie? Albania ma sporo pięknych i szerokich plaż. Warto odwiedzić Durrës, jeden z ważniejszych nadmorskich kurortów. Jeśli jednak nie jesteś fanem masowej turystyki i tłumów, Albania zaoferuje Ci wiele miejsc, w których odetchniesz. Jezioro Szkoderskie, Kanion Osumi – to must see dla amatorów wyjątkowych krajobrazów.

Praktyczne informacje

Lotnisko w Tiranie jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Autobusy znajdują się nieopodal budynku portu lotniczego. Bezpośrednio z lotniska można się dostać nie tylko do centrum miasta, ale także do Durres, Fier oraz do Vlory, zatem plaże są niemalże w zasięgu ręki.

 

Znajdź i kup bilet w najniższej cenie przez naszą wyszukiwarkę

TIRANA: pon., pt. (loty od czerwca 2024)