Archiwum

Fińska sobota na lotnisku – zapraszamy!

Świętuj z nami uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do Helsinek!
  • Serdecznie zapraszamy na „Fińską sobotę” na lotnisku: 20 kwietnia, godz. 11.00 – 18.00
  • Zapewniamy moc atrakcji w klimacie kraju tysiąca jezior, dzikiej natury i Muminków.
  • Zapisy na warsztaty na miejscu przy scenie.
  • Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach Body Balance zachęcamy do zabrania swojej maty.
  • Śledźcie nasze media społecznościowe, gdzie będziemy publikować więcej informacji na temat poszczególnych atrakcji: FACEBOOK, INSTAGRAM
  • Przyjedź i poczuj przedsmak podróży ✈️

 

Partnerzy wydarzenia:

 

          

Piąte urodziny chatbota: wrocławskie lotnisko na czele innowacji

Od momentu powstania Chatbota Portu Lotniczego Wrocław 7 marca 2019 roku, wrocławskie lotnisko odnotowało znaczący wzrost interakcji i zaangażowania z pasażerami. Chatbot stał się nieodłącznym elementem obsługi pasażera i odpowiada na kilkaset najczęściej zadawanych pytań, pomaga też wyszukać połączenia, kupić bilet czy wysyła powiadomienia o statusie rejsu. Chatbot powstał we współpracy z wrocławską firmą KODA.AI.

W piąte urodziny chatbota, podsumowujemy najważniejsze wydarzenia:

14 marca 2020 roku zapisano największą liczbę interakcji z chatbotem w historii – korzystało z niego aż 547 osób w ciągu jednego dnia. To wydarzenie potwierdziło, że chatbot stał się integralną częścią doświadczenia pasażerów, służąc do udzielania szybkich odpowiedzi na pytania oraz udostępniania istotnych informacji na temat lotniska.

3 maja 2022 roku odnotowano przełomową chwilę, gdy 100 000 osoba otworzyła chatbota, potwierdzając tym samym jego popularność i użyteczność. Ten kamień milowy pokazał, że chatbot stał się nieodłącznym narzędziem dla pasażerów szukających szybkich i łatwo dostępnych informacji.

28 czerwca 2023 roku zanotowano kolejny sukces, kiedy 100 000 osoba nawiązała rozmowę z botem. To dowód na to, że chatbot nie tylko jest otwierany przez użytkowników, ale również skutecznie odpowiada na ich pytania i zapotrzebowania.

14 września 2023 roku lotnisko ogłosiło konkurs na nazwę dla chatbota, który spotkał się z entuzjastycznym odzewem. Po licznych propozycjach, Chatlotka i Chatlot oficjalnie weszły na pokład jako nowe imiona chatbota, symbolizując jego rolę jako niezastąpionego towarzysza podróży.

– Wreszcie, 7 marca 2024 roku, obchodziliśmy pięć lat istnienia chatbota na Facebooku oraz wprowadziliśmy innowacyjną nowość – Chatbota na Instagramie. To kolejny krok w przodującej roli lotniska we wprowadzaniu innowacji technologicznych, aby jeszcze bardziej zwiększyć dostępność i wsparcie dla naszych pasażerów.

Dzięki chatbotowi, lotnisko wrocławskie nadal pozostaje na czele innowacji, zapewniając pasażerom szybki i łatwy dostęp do informacji oraz doskonałe doświadczenie podróży.

Jesteśmy podekscytowani, aby kontynuować naszą podróż z Chatlotką i Chatlotem na pokładzie!

30 milionów na 12. urodziny terminalu wrocławskiego lotniska.

11 marca 2024 roku minęło 12 lat od operacyjnego otwarcia nowego terminalu Portu Lotniczego Wrocław. W tym czasie lotnisko obsłużyło 30 milionów pasażerów,         a historyczna podróżna numer 30 000 000 skorzystała z terminalu po przylocie z Warszawy w środę, 13 marca.

Historia zatoczyła koło. Lot z Wrocławia do Warszawy 11 marca 2012 roku był pierwszym rejsem obsłużonym przez wrocławskie lotnisko po otwarciu operacyjnym nowego terminalu. Przez 12 lat obiekt pozwolił obsłużyć stale rosnącą liczbę zarówno operacji lotniczych, jak i podróżnych, a historyczna 30-milionowa pasażerka przyleciała ze stolicy do Wrocławia 3 marca o 11:30 na pokładzie samolotu LO3853 PLL LOT.

Dwanaście lat temu terminal otwarto z wielkimi nadziejami i marzeniami. Nowoczesny obiekt przez ten czas stał się oknem na świat nie tylko dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska, ale także dla podróżnych z całego kraju, którzy chętnie korzystają z oferty naszych połączeń. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim darzą nas pasażerowie i każdego dnia staramy się zapewniać najwyższy poziom usług i komfort latania. Wierzę, że zeszły rok, zakończony z rekordową liczbą pasażerów, był zapowiedzią kolejnych lat dalszego rozwoju lotniska i niezapomnianych podróży naszych pasażerów – mówi Cezary Pacamaj, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław.

Na Panią Sharon Lowe z Toronto czekała specjalna niespodzianka. Wyjątkowa pasażerka otrzymała od portu voucher dla siebie i osoby towarzyszącej na skorzystanie z Executive Lounge, czyli stylowo urządzonego salonu będącego miejscem do relaksu przed podróżą. Ponadto członkowie zarządu Portu Lotniczego Wrocław wręczyli Pani Sharon zestaw upominków lotniska oraz PLL LOT. Znalazł się również czas na wspólne zdjęcia z załogą, zarządem portu i uczczenie historycznej chwili.

12 lat konsekwentnego rozwoju

Otwarcie nowego terminalu było kamieniem milowym dla rozwoju wrocławskiego lotniska. Ukończony po 29 miesiącach budowy obiekt sprawił, że port stał się jednym z najnowocześniejszych w kraju i z każdym rokiem podnosił jakość usług oraz rozszerzał wachlarz oferty.
Pierwsze połączenia międzynarodowe z Wrocławia uruchomiono ponad 30 lat temu, a w ostatniej dekadzie dzięki nowemu terminalowi liczba lotów ze stolicy Dolnego Śląska rosła szczególnie dynamicznie. W ubiegłym roku pasażerowie mogli korzystać z połączeń z 30 krajami, a w ofercie portu pojawiły się nowe kierunki takie jak Maroko, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy rejsy do Kenii, realizowane przez przewoźników czarterowych. Wraz z początkiem kwietnia w rozkładzie pojawi się wyczekiwana Finlandia. Wracają także połączenia sezonowe i loty do Danii czy Norwegii – mówi Karol Przywara, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław

Ambitne cele na horyzoncie

Pod względem designu i komfortu wrocławski terminal można porównywać do najpopularniejszych lotnisk w Europie. Intuicyjność poruszania się i wysoki poziom obsługi docenili pasażerowie, którzy według rankingu portalu fly4free oceniają port najlepiej w kraju. Lotnisko stoi także u progu bardzo istotnych dla rozwoju zmian infrastrukturalnych. Oprócz powstającego na terenie lotniska hotelu, niebawem ruszą także prace nad rozbudową strefy operacyjnej portu, a w kolejnym kroku także terminalu. Łączna wartość inwestycji to 350 milionów złotych. – Nasz plan inwestycyjny dotyczy zarówno powstania nowych elementów infrastruktury, jak i dopasowania obecnych obiektów do nadchodzących zmian. Największa w polskim lotnictwie rozbudowa strefy operacyjnej obejmie m.in. powstanie nowej drogi kołowania równoległej do pasa startowego, płyty postojowej dla samolotów oraz budowę płaszczyzny do odladzania maszyn. To pozwoli zwiększyć przepustowość portu i ograniczyć do minimum ryzyko zmian w rozkładzie lotów. W kolejnych latach o pięć nowych modułów rozbudowany zostanie także terminal, a wszystkie te inwestycje pozwolą obsługiwać nawet 10 milionów pasażerów rocznie – mówi Przemysław Myszakowski, Wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław.

Ubiegły rok był najlepszym w historii wrocławskiego lotniska. Port obsłużył blisko 4 miliony pasażerów i o 16% przebił rekord sprzed pandemii. 2024 rok może być jeszcze lepszy. W dwóch pierwszych miesiącach Port Lotniczy Wrocław poprawił styczniowy i lutowy rezultat sprzed roku. Przy utrzymaniu obecnej tendencji port poprawi zeszłoroczny wynik i może zbliżyć się do bariery 4,5 miliona podróżnych.

Udany luty w Porcie Lotniczym Wrocław

O blisko 17% względem poprzedniego roku wzrosła liczba operacji lotniczych (2 135) i pasażerów (228 122) obsłużonych w lutym w Porcie Lotniczym Wrocław. To kolejny miesiąc wzrostów, które są kontynuacją bardzo udanego zeszłego roku.

W lutym na wrocławskim lotnisku notowano bardzo wysoki wskaźnik wypełnienia samolotów. W przypadku przewoźników niskokosztowych wyniósł on aż 90%. Połączenia linii Ryanair i Wizz Air z takimi destynacjami jak Włochy, Malta, Hiszpania czy Portugalia regularnie przekraczały 90, a nawet 95% zajętych miejsc.

– Poza lutowym rekordem, który sam w sobie jest świetną informacją, bardzo cieszy nas poziom wypełnienia samolotów. Ponad 90% obłożenia osiągnęły loty na aż 20 z 35 tras niskokosztowych, co jest bardzo dobrą informacją. Szczególnie cieszy fakt, że te wyniki nie dotyczą tylko stałych i popularnych kierunków, ale również nowych destynacji. Słowa podziękowania należą się pasażerom, którzy niezmiennie cenią usługi, które im dostarczamy oraz oczywiście pracownikom portu – mówi Cezary Pacamaj, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław.

Malaga i Londyn najpopularniejsze

Łącznie ponad 86 tys. pasażerów skorzystało z połączeń z państwami na południu Europy, a także Marokiem i kierunkami czarterowymi jak Kenia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt oraz Turcja. W gronie śródziemnomorskich państw nadal wyróżnia się Hiszpania z wynikiem niemal 30,4 tys. podróżnych, uwzględniając także loty czarterowe na Gran Canarię, Teneryfę i Fuerteventurę. Pozycję lidera południa Europy utrzymała Malaga (10,5 tys.). Blisko 20 tys. podróżnych skorzystało z niskokosztowych połączeń z Włochami – Rzymem, Mediolanem, Palermo, Bolonią, Wenecją i Neapolem.

– Lutowy rekord to potwierdzenie dobrego kierunku, w którym podąża wrocławskie lotnisko. Jestem także przekonany, że to zapowiedź udanego sezonu letniego
z nowymi przewoźnikami jak Finnair i Norwegian, a także kierunkami – Helsinkami, Marsylią, Oslo i Kopenhagą. Wierzę, że to umożliwi nam utrzymanie tendencji wzrostowej, by na koniec roku przebić barierę 4 milionów podróżnych i stawiać sobie kolejne ambitne cele –
mówi Karol Przywara, Wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław.

Dzięki bogatej ofercie lotów m. in. do Londynu, Liverpoolu czy Manchesteru, najbardziej obłożonym kierunkiem pozostaje Wielka Brytania z wynikiem 52,5 tys. podróżnych w lutym. Tu niezmiennie najpopularniejsze są loty realizowane do stolicy Zjednoczonego Królestwa (29,2 tys.). Po dodaniu Irlandii wynik Wysp Brytyjskich to ponad 68,2 tys. pasażerów. Wśród państw zachodniej Europy silną pozycję utrzymują także Niemcy (23,9 tys.) i Holandia (13 tys.), do których pasażerowie latają zarówno połączeniami tradycyjnymi Lufthansy, Air Dolomiti
i KLM, jak i niskokosztowym Wizz Airem.

 

Pierwsze letnie kierunki już od początku marca

Zimowa siatka połączeń wrocławskiego lotniska obowiązuje do końca marca. Jednak jeszcze w tym miesiącu do rozkładu Portu Lotniczego Wrocław powrócą letnie kierunki włącznie z zeszłorocznym hitem – Atenami. Wśród rejsów przewoźników niskokosztowych, lot do stolicy Grecji był w 2023 roku najczęściej wybieranym przez podróżnych kierujących się na południe Europy. Do rozkładu wracają także włoska Piza, hiszpańska Palma i Podgorica w Czarnogórze, podobnie jak Ateny, obsługiwane przez Ryanaira.

Od początku kwietnia wejdzie w życie letnia siatka połączeń, w której na pasażerów czeka kilka atrakcyjnych nowinek. Absolutną nowością będzie Marsylia, która stanie się obok Paryża drugim francuskim kierunkiem w ofercie portu. Wśród nowości znajdą się loty linii Norwegian wracających do Wrocławia (Oslo – Gardermoen i Kopenhaga) oraz Finnair, które po raz pierwszy pojawią się w stolicy Dolnego Śląska. Maszynami fińskiego przewoźnika pasażerowie codziennie polecą do Helsinek.

Port Lotniczy Wrocław z rekordem! Blisko 3,9 mln pasażerów w 2023 r.

Port Lotniczy Wrocław zakończył 2023 rok z najwyższą w historii liczbą obsłużonych podróżnych. Rekordowe wyniki w każdym kolejnym miesiącu złożyły się łącznie na 3 891 553 pasażerów, którzy zdecydowali się na podróż ze stolicy Dolnego Śląska.

– To był najlepszy rok w historii Portu Lotniczego Wrocław. Przez dwanaście kolejnych miesięcy biliśmy rekordy. Nie było miesiąca, w którym nie poprawiliśmy wyniku z 2019 roku. Co ważne, cały czas dbaliśmy o jak najwyższe standardy obsługi pasażerów.  Dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników portu, poprawiliśmy dotychczasowy rekord  o blisko 350 tys. To powód do dużej dumy, ale jednocześnie motywacja, żeby w 2024 roku przebić z nawiązką granicę 4 milionów obsłużonych podróżnych. Przed nami rok pełen wyzwań. Poza rozbudową siatki połączeń rozpoczniemy inwestycję w infrastrukturę lotniskową, która pozwoli nam w kolejnych latach osiągać jeszcze lepsze wyniki – mówi Cezary Pacamaj, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław.

Na wzrost liczby pasażerów wpływ miały także zwiększone częstotliwości połączeń w najbardziej rozchwytywanych kierunkach. W siatce połączeń pojawiły się nowe, atrakcyjne kierunki lotów jak marokański Agadir, hiszpańska Walencja czy bezpośrednie połączenie z Seulem, które od listopada jest wizytówką wrocławskiego lotniska. Do wzrostu liczby pasażerów przyczyniły się również dodatkowe rejsy w najbardziej rozchwytywanych kierunkach.

W 2023 roku Port Lotniczy Wrocław obsługiwał regularnie połączenia łącznie 9 linii lotniczych oraz przewoźników czarterowych. Wśród najpopularniejszych przewoźników znalazły się Ryanair, Wizzair, PLL LOT czy Lufthansa. Najbardziej dynamiczny wzrost zainteresowania pasażerów odnotowali tour operatorzy. Liczba podróżnych obsłużonych przez port w ramach lotów czarterowych wzrosła o blisko 24% w porównaniu z 2019 rokiem.

Rozwój oferty czarterowej i niskobudżetowej pozwolił na szczególnie dobre wyniki w sezonie letnim, kiedy udało się o ponad 300 tys. poprawić rezultat z okresu czerwiec – sierpień 2019 roku. Rekordy na wrocławskim lotnisku padały jednak w każdym kolejnym miesiącu. Port poprawiał swoje wyniki od stycznia do grudnia, co w skali roku zaowocowało wzrostem liczby podróżnych o blisko 10% względem 2019 roku. Największym zainteresowaniem wśród połączeń krajowych cieszyła się Warszawa. W zagranicznych kierunkach wyróżniała się Antalya. Z połączeń z tureckim kurortem, dzięki lotom czarterowym skorzystało ponad 221 tys. podróżnych. W segmencie połączeń niskokosztowych najwięcej operacji zrealizowano do Londynu Stansted (212 tys. podróżnych).

Bodźcem do bicia rekordów w kolejnych latach będzie planowana rozbudowa portu. W 2024 roku rozpoczną się prace związane z największą w polskiej historii inwestycją w strefę operacyjną lotniska. Realizowana przy dofinansowaniu z funduszy UE rozbudowa pozwoli zwiększyć przepustowość portu. Cały czas trwają także prace nad rozwojem letniej siatki połączeń. W rozkładzie lotów na stałe zagoszczą nowe kierunki, takie jak Helsinki czy Marsylia oraz wracające do oferty Oslo i Kopenhaga.

Marsylia kolejną nowością z Wrocławia

Powiększa się oferta Portu Lotniczego Wrocław. Lotnisko funkcjonuje według zimowego rozkładu połączeń, a w tym czasie trwają prace nad poszerzeniem siatki lotów na przyszłoroczny sezon letni. Do nowych kierunków dołączy Marsylia, znana jako perła Morza Śródziemnego.

W ostatnich miesiącach oferta wrocławskiego lotniska konsekwentnie się powiększa. W zimowej siatce połączeń pojawiło się kilka atrakcyjnych propozycji na city break, których terminy umożliwiają weekendowe wypady nad Morze Śródziemne czy Ocean Atlantycki. Trwają intensywne prace związane
z uruchomieniem nowych lotów w letnim rozkładzie rejsów. Do Helsinek, Kopenhagi oraz Oslo dołączy także Marsylia.

– Kończący się rok minął pod znakiem rekordów i intensywnego rozwoju siatki połączeń. W zimowej ofercie pojawiły się atrakcyjne nowości, pracujemy już jednak nad kolejnymi lotami w sezonie wakacyjnym. Realizowane przez Ryanair połączenie z Marsylią to odpowiedź na potrzeby podróżnych. Nasi pasażerowie będą mogli swobodnie podróżować w tak popularnym kierunku, jak południe Francji – mówi Cezary Pacamaj, prezes zarządu Portu Lotniczego Wrocław.

Lazurowe Wybrzeże na wyciągnięcie ręki

Marsylia to jedna z wizytówek Francji, gdzie barwne życie kulturalne splata się
z bogactwem natury. Położoną na południu kraju metropolię często nazywa się „Bramą Morza Śródziemnego” i to właśnie z morzem wiąże się wyjątkowy urok Marsylii. Miasto jest stolicą południowego wybrzeża zwanego lazurowym, które swoją sławę i nazwę zawdzięcza niepowtarzalnej barwie wody w tym regionie. Wypełniona słońcem i przyjazną temperaturą Marsylia przyciąga także urokliwymi zakamarkami. Podczas spaceru szlakiem starego portu można poczuć bukiet zapachów z pobliskich restauracji i podziwiać kolorowe łodzie rybackie.

Marsylia jest także znana jako najstarsze miasto Francji. Jej charakter da się odczuć na każdym kroku, a szczególnie w starej dzielnicy Le Panier pełnej barwnych budynków i wąskich uliczek. Z kolei malowniczą panoramę miasta rozciągającego się wzdłuż wybrzeża można podziwiać ze wzgórza La Garde,
a będąc tam nie sposób nie odwiedzić jednej z najbardziej znanych atrakcji miasta – neobizantyjskiej Bazyliki Notre Dame. Widokiem Marsylii można zachwycać się również z poziomu pokładu statków i promów wycieczkowych wypływających
z portu. Dzięki nim turyści dostaną się także na Zamek d’If, ten sam, w którym osadzono Edmunda Dantèsa, głównego bohatera słynnej powieści „Hrabia Monte Christo”.

Od 1 kwietnia Marsylia będzie w zasięgu ręki dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska dzięki bezpośredniemu połączeniu realizowanemu przez Ryanair dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. „Brama Morza Śródziemnego” będzie drugim obok Paryża francuskim miastem w ofercie Portu Lotniczego Wrocław.

Ze stolicy Dolnego Śląska bezpośrednio do Dubaju

Podróżnych, którzy mają ochotę na nieco dalsze podróże może zainteresować oferta polskich linii lotniczych Enter Air, które na zlecenie biura podróży TUI realizować będą bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Dubaju. Czarterowe loty do największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich realizowane będą
w każdy piątek od 22 grudnia.

Norwegian ponownie na wrocławskim lotnisku. Polecimy do Oslo Gardermoen i Kopenhagi!

Zimowa siatka połączeń z Portu Lotniczego Wrocław obowiązuje niecałe dwa tygodnie, ale prace nad letnimi kierunkami już nabierają realnych kształtów. Nowościami, na jakie będą mogli liczyć pasażerowie latający z Wrocławia, są loty do Oslo i Kopenhagi obsługiwane przez norweskie linie Norwegian.

Do stolicy Danii pasażerowie będą mogli polecieć już od 1 kwietnia. Do wyboru będą mieli 3 połączenia w tygodniu (poniedziałek, środa i piątek). Otwarte niemal sto lat temu lotnisko Kopenhaga-Kastrup jest jednym z największych hubów w północnej części Europy. Składający się z trzech terminali port obsługuje dziennie ponad 50 tysięcy pasażerów. Kopenhaga to nie tylko gratka dla miłośników awiacji. Miasto Andersena to również doskonały pomysł na tzw. city break. Klimatyczny deptak Strøget, majestatyczny dawny zamek królewski Christianborg czy luterańska katedra Marii Panny to obowiązkowe punkty zwiedzania stolicy Danii.

Oslo ponownie we wrocławskim rozkładzie lotów

Zdecydowanie krótszą historią może pochwalić się port lotniczy Oslo-Gardermoen, do którego ponownie będą mogli latać pasażerowie z Wrocławia. Do Oslo ze stolicy Dolnego Śląska polecimy już od 20 czerwca. Loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy. Złożone w połowie XI wieku przez Haralda II Surowego miasto kusi swoimi atrakcjami turystów z całego świata. Odwiedzając stolicę Norwegii, nie można pominąć tętniącej życiem ulicy Karl Johans Gate, klasycystycznego Pałacu Królewskiego czy słynnych muzeów.

Powrót po pewnym czasie regularnych połączeń zarówno z Kopenhagą, jak i Oslo niezwykle cieszy. Nie tylko z powodu oczywistych wzrostów w liczbie obsługiwanych pasażerów, ale również z uwagi na jeszcze większą różnorodność połączeń dostępnych dla pasażerów korzystających z Portu Lotniczego Wrocław. Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzyły nas linie Norwegian. Jest to kolejny dowód na to, że nasze lotnisko jest wysoko oceniane przez przewoźników, których nieustannie przekonujemy do uruchamiania kolejnych połączeń. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi atrakcyjnymi destynacjami – mówi Cezary Pacamaj, prezes zarządu Portu Lotniczego Wrocław.

Październik z kolejnym rekordem

Nowe połączenia to nie jedyne dobre wiadomości z Portu Lotniczego Wrocław. W październiku z usług wrocławskiego lotniska skorzystało prawie 350 tysięcy pasażerów. To wzrost o 23% porównaniu do zeszłego roku i 19% więcej niż w rekordowym 2019 roku. Najchętniej wybieranymi kierunkami na początku jesieni były Londyn, Monachium, Frankfurt i Mediolan.

K-WEEKEND NA LOTNISKU. 28-29 października!

 

Scenariusz godzinowy wydarzenia, sobota 28.10:

11:00 – 11:15 – powitanie, rozpoczęcie imprezy

11:15 – 11:25 – występ k-popowej grupy tanecznej MAJESTY TEAM

11:30 – 12:30 – spotkanie autorskie z MIJIN MOK

12:30 – 13:00 – konkurs LG

13:00 – 14:30 – warsztaty z kaligrafii koreańskiej

13:30 – 14:00 – konkurs z nagrodami

14:00 – 14:10 – Hae-eo-hwa Korean Fan Dance Team – tradycyjny taniec koreański z wachlarzami

14:20 – 14:30 – pokaz taekwondo

14:45 – 15:15 – konkurs z nagrodami

15:15 – 15:45 – warsztaty z posługiwania się wachlarzem

16:00 – 16:10 – występ grupy k-popowej grupy tanecznej MAJESTY TEAM

16:20 – 16:30 – pokaz taekwondo

16:45 – 17:15 – konkurs z nagrodami

17:15 – 17:25 – Hae-eo-hwa Korean Fan Dance Team – tradycyjny taniec koreański z wachlarzami

17:30 – 18:00 – zakończenie, występ grupy tanecznej MAJESTY TEAM

 

ZWIEDZANIE LOTNISKA

  • W trakcie wydarzenia będzie możliwość również zobaczenia zakątków wrocławskiego lotniska!
  • O godzinie 12.00, 13.00, 14.00 oraz 15.00 ruszają wycieczki z przewodnikiem.
  • Podczas wycieczki przejdziemy kontrolę bezpieczeństwa, udamy się na płytę postojową dla samolotów oraz zwiedzimy lotniskową bagażownię!
  • Zapisy na wycieczki odbywać się będą 20 minut przed każdą zaplanowaną godziną przy punkcie informacji.
  • UWAGA! Obowiązuje limit miejsc – w każdej wycieczce może wziąć udział maksymalnie 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Osoby, które chciałyby wziąć udział w wycieczce muszą mieć ze sobą dowód osobisty (nie może być mObywatel) lub paszport.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!