Wrocław i Dolny Śląsk

WrocławWrocław, stolica  Dolnego Śląska, czwarte co do wielkości miasto w Polsce jest nie tylko prężnym ośrodkiem gospodarczym, ale także jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, którego oferta kulturalna może konkurować z innymi metropoliami Europy. Wspaniały rynek oraz ciągnące się wzdłuż Odry bulwary zachęcają do spacerów zarówno za dnia, jak i w nocy — gdy dech zapiera wspaniała iluminacja mostów i licznych nadodrzańskich zabytków. O otwartości i gościnności wrocławian najlepiej świadczą rzesze turystów, coraz liczniej i chętniej odwiedzających nasze miasto.

Polecane linki:


Dolny Śląsk
to jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce. Jego walory doceniają największe międzynarodowe firmy i inwestują, przede wszystkim w rejonie Wrocławia, coraz większe kwoty.
Dolny Śląsk jest niezwykle atrakcyjny również dla turystów. Region oferuje szeroką bazę wypoczynkową i rozrywkową. Zimą kusi licznymi kurortami narciarskimi, a przez cały rok ośrodkami SPA, skupionymi wokół źródeł wód mineralnych.

Polecane linki:

  • www.dolnyslask.info.pl – przejrzyj aktualności z regionu, poznaj atrakcje turystyczne, sprawdź trasy rowerowe, piesze, konne, wodne i narciarskie oraz bazę noclegową Dolnego Śląska.
  • www.umwd.pl – odwiedź stronę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Drukuj stronę | Zobacz w postaci pliku PDF