RZYM – zakochaj się w wiecznym mieście

Kiedy polecę?

Opcje podróży

  • Wylot z Wrocławia: wtorek 12:40 / Powrót do Wrocławia: sobota 16:50 (4 dni)
  • Wylot z Wrocławia: sobota 12:25 / Powrót do Wrocławia: wtorek 17:05 (4 dni)
  • Wylot z Wrocławia: sobota 12:25 / Powrót do Wrocławia: sobota 16:50 (8 lub 15 dni)
  • Wylot z Wrocławia: wtorek 12:40/ Powrót do Wrocławia: wtorek 17:05 (8 lub 15 dni)

Znajdź najlepszą ofertę cenową:

Rozpocznij wakacje już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE


PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.

 

REZERWUJ ONLINE:

 

NA LOTNISKU:

Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

 

Przewoźnik:


Jak spędzę czas?

Rzym trzeba zobaczyć. W obrębie centrum, nawet bez specjalnego planu zwiedzania, trafisz do dziesiątek niesamowitych miejsc. Atrakcji miasta nie sposób zliczyć. Właśnie dlatego stolica Włoch to wybór idealny jeśli pragniesz przeżyć przygodą życia. W mieście znajduje się wiele punktów widokowych, które pozwolą podziwiać panoramę miasta i wybrać najciekawsze kierunki spacerów. Nie przegap pięknie oświetlonego wieczorami Koloseum, odwiedź Kaplicę Sykstyńską w Watykanie, zobacz słynną Fontannę Di Trevi. Nawet jeśli na wakacje możesz poświęcić tylko 7 dni, nie poczujesz upływającego czasu. Co krok na swojej drodze będziesz spotykał urokliwe knajpki, tajemnicze zaułki, zabytkowe budowle. Sceneria idealna do romantycznych letnich spacerów we dwoje.

 

Praktyczne informacje:

Na miejscu:

Z lotniska Rzym Ciampino najtaniej do centrum miasta dotrzesz metrem i autobusem (całodzienny bilet metra kosztuje ok. 6 Euro, trzydniowy – 16,5 Euro). Do wyboru masz też połączenie kolejowe.

Spróbuj koniecznie:

Najtańszą i najszybszą możliwością zjedzenia ciepłego pożywnego posiłku w Rzymie jest opcja pizzy do ręki. Większy głód i dłuższa chwila poświęcona na posiłek na pewno zawiedzie Cię do jednej z restauracji serwujących włoskie makarony. Ceny na każdą kieszeń. Gorącym latem koniecznie skuś się na włoską specjalność – gelato czyli lody.

Zapamiętaj:

Poznaj jedną z najbardziej „filmowych”  metropolii Europy. Twoje „rzymskie wakacje” zaczynają się we Wrocławiu w każdą środę i niedzielę.


Drukuj stronę | Zobacz w postaci pliku PDF