RZYM - zakochaj się w wiecznym mieście

Opcje podróży

  • Wylot z Wrocławia: środa 12:20 / Powrót do Wrocławia: niedziela 16:35 (5 dni)
  • Wylot z Wrocławia: niedziela 12:10 / Powrót do Wrocławia: środa 16:45 (4 dni)
  • Wylot z Wrocławia: niedziela 12:10 / Powrót do Wrocławia: niedziela 16:35 (8 lub 15 dni)
  • Wylot z Wrocławia: środa 12:20/ Powrót do Wrocławia: środa 16:45 (8 lub 15 dni)

Znajdź najlepszą ofertę cenową:


Rozpocznij wakacje już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE

 

 

REZERWUJ ONLINE:

NA LOTNISKU:

Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik:

Jak spędzę czas?

Rzym trzeba zobaczyć. W obrębie centrum, nawet bez specjalnego planu zwiedzania, trafisz do dziesiątek niesamowitych miejsc. Atrakcji miasta nie sposób zliczyć. Właśnie dlatego stolica Włoch to wybór idealny jeśli pragniesz przeżyć przygodą życia. W mieście znajduje się wiele punktów widokowych, które pozwolą podziwiać panoramę miasta i wybrać najciekawsze kierunki spacerów. Nie przegap pięknie oświetlonego wieczorami Koloseum, odwiedź Kaplicę Sykstyńską w Watykanie, zobacz słynną Fontannę Di Trevi. Nawet jeśli na wakacje możesz poświęcić tylko 7 dni, nie poczujesz upływającego czasu. Co krok na swojej drodze będziesz spotykał urokliwe knajpki, tajemnicze zaułki, zabytkowe budowle. Sceneria idealna do romantycznych letnich spacerów we dwoje.

Praktyczne informacje:

Na miejscu: Z lotniska Rzym Ciampino najtaniej do centrum miasta dotrzesz metrem i autobusem (całodzienny bilet metra kosztuje ok. 6 Euro, trzydniowy – 16,5 Euro). Do wyboru masz też połączenie kolejowe.

Spróbuj koniecznie: Najtańszą i najszybszą możliwością zjedzenia ciepłego pożywnego posiłku w Rzymie jest opcja pizzy do ręki. Większy głód i dłuższa chwila poświęcona na posiłek na pewno zawiedzie Cię do jednej z restauracji serwujących włoskie makarony. Ceny na każdą kieszeń. Gorącym latem koniecznie skuś się na włoską specjalność – gelato czyli lody.

Zapamiętaj: Poznaj jedną z najbardziej ,,filmowych”  metropolii Europy. Twoje ,,Rzymskie wakacje” zaczynają się we Wrocławiu w każdą środę i niedzielę.