MEDIOLAN – śniadanie we włoskim stylu

Kiedy polecę?

Z wrocławskiego lotniska do Mediolanu Bergamo polecisz tanimi liniami Ryanair w każdy poniedziałek i piątek. Lot trwa niecałe dwie godziny, więc obiad możesz zjeść już na miejscu i wciąż pozostanie Ci cały dzień na podziwianie uroków miasta. Powrót możesz zaplanować w te same dni. Doskonała opcja na przedłużony weekend.

Opcje podróży

  • Wylot z Wrocławia: piątek 13:00/ Powrót do Wrocławia: poniedziałek 15:35 (4 dni)
  • Wylot z Wrocławia: poniedziałek 11:45/ Powrót do Wrocławia: piątek 16:50 (5 dni)
  • Wylot z Wrocławia: poniedziałek 11:45 / Powrót do Wrocławia: poniedziałek 15:35 (8 dni)
  • Wylot z Wrocławia: piątek 13:00/ Powrót do Wrocławia: piątek 16:50 (8 dni)


Znajdź najlepszą ofertę cenową:

Rozpocznij wakacje już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE

PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.

 

REZERWUJ ONLINE:

NA LOTNISKU:
Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik:

 

 

 

 

Jak spędzę czas?

Mediolan oferuje niekończącą się listę zabytkowych obiektów sakralnych i muzeów, między którymi możesz się sprawnie poruszać dzięki połączeniom kolejowym, trzem liniom metra oraz sieci komunikacji miejskiej. Jeśli chcesz zakosztować rozrywki na światowym poziomie, z Wrocławia leć do Mediolanu w piątek rano. Weekend pozwoli Ci poznać nocne życie Milanu, zobaczyć najważniejsze zabytki i poczuć atmosferę miasta. Miłośnicy mody pewnie większość czasu poświęcą na podziwianie luksusowych butików lub zakupy w znanych włoskich sieciówkach. Trzy dni to wystarczająco dużo czasu, by zobaczyć najważniejsze zabytki Mediolanu. Na liście ,,must see” zanotuj słynną scenę operową La Scala, jeden z najbardziej monumentalnych na świecie kościołów – Katedrę Narodzin św. Marii oraz Galerię Wiktora Emmanuela.

Praktyczne informacje:

Na miejscu:

Lotnisko Mediolan Bergamo znajduje się w pewnej odległości od miasta, ale bez problemu dostaniesz się do centrum koleją, taksówką lub autobusem. Za przejazd zorganizowanym transportem zapłacisz do kilkunastu Euro, a za taksówkę kilkadziesiąt.

Spróbuj koniecznie:

Nawet krótki pobyt w mieście kończy się ciągłymi wizytami w lokalnych knajpkach, które spotkasz dosłownie na każdym kroku. Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, w Mediolanie poczujesz się jak w raju. Łatwo znajdziesz coś na swoją kieszeń. Koniecznie spróbuj Tiramisu.

Zapamiętaj:

Mediolan to jedno z największych włoskich miast i najmodniejszych miejsc w Europie. Zarezerwuj bilet lotniczy z Wrocławia i ruszaj na weekendowe zakupy w stolicy mody.

Drukuj stronę | Zobacz w postaci pliku PDF