RZYM – zakochaj się w wiecznym mieście

Kiedy polecę?

Ruszając w środę po pracy masz szansę spędzić na miejscu czterodniowe rzymskie wakacje i wrócić już wypoczętym w niedzielę.

Opcje podróży

  • Wylot z Wrocławia: wtorek 12:15 / Powrót do Wrocławia: sobota 16:50 (5 dni lub 8 dni)
  • Wylot z Wrocławia: sobota 12:15 / Powrót do Wrocławia: wtorek 16:50 (5 dni lub 8 dni)

Znajdź najlepszą ofertę cenową.

W sekcji „Wylot”, „Powrót” wybierz „Cały miesiąc” i znajdź najkorzystniejszą cenę.


Rozpocznij wakacje już na lotnisku!

DOJAZD: SZYBKO I WYGODNIE


PARKING: TANIO I KOMFORTOWO.

Przykładowe ceny. Parking długoterminowy:

  • do 9 DNI – 59 ZŁ
  • 14-15 DNI – 89 ZŁ

NA LOTNISKU:

Kliknij i sprawdź, co kupić, gdzie zjeść i napić się kawy.

Przewoźnik:


 

 

 

Jak spędzę czas?

Rzym trzeba zobaczyć. W obrębie centrum, nawet bez specjalnego planu zwiedzania, trafisz do dziesiątek niesamowitych miejsc. Atrakcji miasta nie sposób zliczyć. Właśnie dlatego stolica Włoch to wybór idealny, jeśli masz tylko kilka dni urlopu, a pragniesz przeżyć przygodą życia. W mieście znajduje się wiele punktów widokowych, które pozwolą podziwiać panoramę miasta i wybrać najciekawsze kierunki spacerów. Nie przegap pięknie oświetlonego wieczorami Koloseum, odwiedź Kaplicę Sykstyńską w Watykanie, zobacz słynną Fontannę Di Trevi. Nawet jeśli na wyjazd możesz poświęcić tylko cztery dni, nie poczujesz upływającego czasu. Co krok na swojej drodze będziesz spotykał urokliwe knajpki, tajemnicze zaułki, zabytkowe budowle. Sceneria idealna do romantycznych letnich spacerów we dwoje.

Praktyczne informacje:

Na miejscu:

Z lotniska Rzym Ciampino najtaniej do centrum miasta dotrzesz metrem i autobusem (całodzienny bilet metra kosztuje ok. 6 Euro, trzydniowy – 16,5 Euro). Do wyboru masz też połączenie kolejowe.

Spróbuj koniecznie:

Najtańszą i najszybszą możliwością zjedzenia ciepłego pożywnego posiłku w Rzymie jest opcja pizzy do ręki. Większy głód i dłuższa chwila poświęcona na posiłek na pewno zawiedzie Cię do jednej z restauracji serwujących włoskie makarony. Ceny na każdą kieszeń. Gorącym latem koniecznie skuś się na włoską specjalność – gelato czyli lody.

Zapamiętaj:

Poznaj jedną z najbardziej ,,filmowych”  metropolii Europy. Twoje ,,Rzymskie wakacje” zaczynają się we Wrocławiu w każdą środę i niedzielę.

Drukuj stronę | Zobacz w postaci pliku PDF