Leć
z wro

Lato 2019
ponad 80 kierunków

Przewiń w dół

Najgorętsze miasta
południa Europy

Marzysz o dłuższym odpoczynku na piaszczystych plażach, a może chcesz odkryć tajemnice starożytności lub wspaniałą kulturę Bliskiego Wchodu? Zaplanuj wakacje na własną rękę. Odpoczynek ze zwiedzaniem połączysz w Bari, w Maladze z muzeum Picassa pójdziesz prosto na plażę, w Faro odkryjesz magię sportów wodnych, z kolei lot do Kutaisi pozwoli Ci poznać Gruzję. W Atenach odwiedzisz greckich bogów, a z Tel Awiwu już blisko do zjawiskowej Jerozolimy. Ciesz się swobodą działania!

Zobacz kierunki
Najgorętsze miasta południa Europy Przewiń w dół

Twój wymarzony
city break

Czas na przerwę! Oderwij się od codzienności i poleć na kilka dni do Amsterdamu, Rzymu, Paryża lub Mediolanu. Masz do wyboru najpiękniejsze stolice i mniejsze miasta Europy. Jedne słyną z zabytków, drugie z wciągających muzeów, inne tętnią gwarem restauracji, kawiarni i bogatym życiem nocnym. Ogrody Gaudiego i La Rambla w Barcelonie? Spacer po krętej lizbońskiej Alfamie? Impreza i angielskie śniadanie w Londynie? Ty decydujesz, dokąd polecisz na kilkudniową przerwę.

Zobacz kierunki
Twój wymarzony city break Przewiń w dół

Słoneczne wakacje
z biurem podróży

Wsiądź do samolotu i o nic się nie martw! Zorganizowane wakacje pozwalają beztrosko cieszyć się piaszczystymi plażami, turkusową wodą i komfortowym wypoczynkiem w hotelu. Wybierz tylko wymarzony kierunek. Korfu, Kreta, Zakyntos, Madera czy Majorka to wyspy, na których wylądować chciałby każdy. Podążaj śladami faraonów, odwiedź portugalską Ziemię Słońca w Algarve lub oazę spokoju i ciszy w Tunezji. Pozwól sobie na beztroskie wakacje z biurem podróży!

Zobacz kierunki
Słoneczne wakacje z biurem podróży Przewiń w dół

Zobacz film
z kierunkami

Odtwórz
Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych.      
AKCEPTUJĘ