Skorzystaj z Executive Lounge


Wygodne fotele, smaczne posiłki i komfort pracy. Tak wygląda nasz Executive Lounge, specjalna strefa, która pozwoli na relaks lub spokojną pracę tuż przed podróżą. Sprawdźcie, jak to działa.

Executive Lounge to stylowy salonik w hali odlotów, gdzie pasażerowie znajdą komfortowe warunki do pracy i odpoczynku przed odlotem. Dla osób pragnących zrelaksować się przed lotem przygotowano specjalną strefę wyposażoną w wygodne fotele. Executive Lounge oferuje szeroki wybór ciepłych i zimnych napojów, alkoholi oraz różnego rodzaju przekąsek i słodyczy, a także dostęp do codziennej prasy i szerokiej gamy programów telewizyjnych. Dodatkowo w saloniku Executive Lounge można skorzystać także ze strefy dla osób palących oraz z przejścia fast track do kontroli paszportowej.

Pasażerowie doceniają nasze lotnisko za wysoką jakość usług, sprawną obsługę i przyjazną atmosferę. Salon Executive Lounge oferuje dodatkowy komfort i relaks przed podróżą, ale także wygodę i udogodnienia dla tych pasażerów, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać czas w oczekiwaniu na samolot – mówi Izabela Prażmowska, koordynator usług VIP & BUSINESS w Porcie Lotniczym Wrocław i dodaje, Executive Lounge otwarty jest codziennie w godzinach 4.30 – 21.00.

Executive Lounge jest dostępny dla wszystkich pasażerów. Koszt jednorazowego wstępu wynosi 89 zł (rezerwacja internetowa 79 zł). Z Executive Lounge we Wrocławiu bezpłatnie mogą korzystać osoby posiadające karty, zaproszenia i taryfy wydawane przez linie lotnicze lub wrocławskie lotnisko. Ich listę można znaleźć na stronie internetowej Portu Lotniczego Wrocław.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę