Wybierz Azję, Afrykę lub Europę


10 lutego na Dolnym Śląsku ruszają zimowe ferie. To doskonała okazja, by wykupić urlop last minute i luty spędzić wygrzewając się w cieniu palm w Egipcie, na Wyspach Kanaryjskich czy też w Dubaju lub na Zanzibarze. Oczywiście lecąc prosto z Wrocławia.

10 lutego startują ferie w województwie dolnośląskim, a wraz z nimi kolejne samoloty czarterowe odlatują do najpopularniejszych kurortów w Afryce, Azji i Europie. Atrakcyjne oferty to doskonała okazja na słoneczny urlop w samym środku zimy. Do najpopularniejszych kierunków czarterowych, i to nie tylko zimą, ale przez cały rok, należy oczywiście Turcja. Za tygodniowy pobyt w Antalyi (od 15 do 22 lutego) z biurem podróży TUI zapłacimy 1194 zł.

Ciekawą alternatywą jest również Egipt i takie kurorty jak Hurghada, Marsa Alam i nowość, czyli Taba. Ta ostatnia miejscowość to idealna propozycja dla fanów nurkowania. Rafa Koralowa, Rafa Maxwella, Kanion czy też Aquarium to jedne z najpopularniejszych miejsc, w których można obserwować podwodne życie Zatoki Akaba. Jeżeli zaś nie Egipt to może Hiszpania? Lecąc z Wrocławia, możecie wypoczywać w zimie na plażach Fuerteventury i Teneryfy, która jest czarterową nowością tego sezonu.

- Loty czarterowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą odpocząć od niskich temperatur w Polsce. Atrakcyjne ceny sprawiają, że jeszcze teraz można kupić bilety do Turcji, kurortów w Egipcie, tj. Hurghada, Taba i Marsa Alam. Dużą popularnością cieszą się także Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa i Fuerteventura. Coraz więcej osób decyduje się też na egzotykę, tj. Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Zanzibar – mówi Michał Kozak, managera ds. rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę