Otwarcie na Skandynawię


Nowy kierunek, nowy przewoźnik i nowe otwarcie na Skandynawię, chociaż nie tylko. Dzięki połączeniu z Wrocławia i Oslo-Gardermoen zwiedzimy nie tylko Północ Europy, ale także cały świat.

W nowym roku na wrocławskim lotnisku wyląduje nowy przewoźnik, Norwegian, który zabierze pasażerów na główne lotnisko w stolicy Norwegii, czyli do Oslo-Gardermoen. Pierwsze loty zaplanowano już na 30 marca 2020 roku, a bilety można rezerwować na stronie przewoźnika.

Norwegian to jedna z 10 największych linii lotniczych w Europie, a lotnisko Oslo-Gardermoen jest jednym z najpopularniejszych. Nie ma się co dziwić, skoro z Gardermoen samoloty odlatują praktycznie na wszystkie kontynenty. Nowy przewoźnik to nie tylko doskonała okazja do podróży po Skandynawii – do Bergen, Malmo czy Rovaniemi, ale także idealny sposób na podróż na drugą półkulę, np. do USA czy do Ameryki Południowej.

Oslo-Gardermoen to ważny port przesiadkowy, jeden z największych w północnej Europie. Oferuje znaczną liczbę połączeń na trasach skandynawskich, jak również transkontynentalnych, w tym kilkanaście kierunków amerykańskich – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław i dodaje, że pasażerowie podróżujący z Dolnego Śląska będą mogli latać na główne lotnisko w Oslo dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę