Odwiedź Cagliari


Słońce, piękne plaże i turkusowe morze – tak można odpoczywać na Sardynii, drugiej co do wielkości wyspie na Morzu Śródziemnym. Od kwietnia tego roku polecimy tam prosto z Wrocławia, a pasażerów do Cagliari, stolicy wyspy, zabierze Ryanair.

300 dni słonecznych w roku – to powinno przekonać każdego miłośnika słonecznego Południa, że nowość w rozkładzie lotów wrocławskiego lotniska, jaką jest Sardynia, będzie idealnym wakacyjnym celem podróży w 2020 roku. Od 3 kwietnia do Cagliari polecimy z Wrocławia liniami Ryanair. Ceny biletów w kwietniu rozpoczynają się od 154 zł za wylot i 129 zł za lot powrotny.*

Loty na Sardynię uzupełniają niezwykle bogatą siatkę połączeń na południe Europy – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław. – Podróżni mają do wyboru kilkanaście atrakcyjnych niskokosztowych kierunków w Hiszpanii, Grecji, czy właśnie we Włoszech. Cieszymy się, że do tej grupy dołącza włoska Sardynia, która ma szansę stać się jednym z hitów nadchodzącego lata.

Loty na Sardynię będą realizowane dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Lądując w stolicy Sardynii, warto zatrzymać się na chwilę w mieście, zwłaszcza w jego najstarszej części – Castello. Nie można przeoczyć również zjawiskowego amfiteatru. Po długim zwiedzaniu koniecznie należy odwiedzić jedną z najdłuższych plaż – Poetto, która mierzy prawie 13 kilometrów.

*Cena za podróż (wylot 6 kwietnia, powrót 10 kwietnia) aktualne na dzień 2 stycznia 2020 roku zgodnie z systemem rezerwacyjnym przewoźnika.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę