Odwiedź słoneczne Bari


Od 1 lutego, po krótkiej przerwie, do rozkładu lotów wraca Bari. Na południe Włoch polecimy z Wizz Airem dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Bilety w atrakcyjnych cenach można już kupić na stronie przewoźnika.

Do Rzymu, Neapolu, Mediolanu, Bolonii i Palermo dołącza teraz słoneczne Bari. Nie musimy już czekać do wiosny, by polecieć na krótki city break na południe Włoch. Pierwsze samoloty do Bari z wrocławskiego lotniska odlecą już 1 lutego. Bari kusi nie tylko słońcem, ale także atrakcyjnymi cenami. Za bilet w obie strony w dniach 1-8 lutego zapłacimy 118 zł.*

- To cieszący się dużym powodzeniem kierunek. Decyzja przewoźnika o włączeniu Bari do oferty już od 1 lutego to dobra wiadomość zwłaszcza dla tych podróżnych, którzy preferują krótsze wyjazdy w różnych porach roku. A ta grupa stale rośnie – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław i dodaje, że samoloty Wizz Air będą latały na południe Włoch we wtorki i w soboty.

Bari to nadmorskie miasto położone nad Adriatykiem i stolica regionu Apulia. Można tam nie tylko relaksować się na plaży, ale także zwiedzać klimatyczne uliczki miasta, w tym zabytkową starówkę. Bari to także dobry wybór dla amatorów włoskiej kuchni, która znana jest z regionalnego przysmaku, czyli zapiekanych pierogów panzerotti oraz doskonałych owoców morza i ryb.

* Ceny z sytemu rezerwacyjnego przewoźnika aktualne na dzień 17 grudnia 2019 r.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę