Lecimy do Zadaru


Z Wrocławia do Chorwacji od 1 maja. Irlandzki przewoźnik Ryanair ogłosił nowe połączenie z wrocławskiego lotniska. Do Zadaru polecimy dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Ryanair ogłosił nowe połączenie do Chorwacji. Od 1 maja pasażerowie z Wrocławia polecą bezpośrednio do Zadaru. Podróż będzie trwała niecałe półtorej godziny, a samoloty na tej trasie będą latać dwa razy w tygodniu (w każdy poniedziałek i piątek).

Chorwacja jest w Polsce bardzo lubiana, a do jej walorów turystycznych nikogo nie trzeba przekonywać. Zadar wzbogaca wachlarz kierunków południowych i wszystko wskazuje na to, że ten kierunek będzie się cieszył dużym powodzeniem – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław. Przewoźnik rozpoczął już sprzedaż biletów i to w atrakcyjnych cenach. Za bilet w obie strony w dniach 8-15 maja zapłacimy 402 zł.*

Zadar to miasto położone w Dalmacji, nad Adriatykiem, a zarazem mekka turystyczna popularna już w latach 70. i 80. Atrakcją jest m.in. instalacja „organy morza”, czyli kamienne schody przy wybrzeżu grające „muzykę morza”, gdy woda uderza i wlewa się do ich wnętrza. Zadar jest też idealną bazą wypadową do położonego nieopodal Parku Narodowego Kornati – archipelagu 147 wysp i wysepek. Okolice Zadaru słyną z malowniczych gór, jezior, kanionów i wodospadów.

* Ceny z sytemu rezerwacyjnego przewoźnika aktualne na dzień 13 grudnia 2019 r.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę