Wybierz Europę


Wieczorowa sukienka, kieliszek szampana i europejskie miasta – tak możecie przywitać nowy 2020 rok. Wystarczy tylko wybrać kierunek i wsiąść do samolotu lecącego do Paryża, Mediolanu bądź Oslo.

Sylwestrowe szaleństwo zaczyna się jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Ci, którzy zamierzają końcówkę roku spędzić w szampańskim nastroju, mogą wybrać szybką podróż do jednego z europejskich miast i świętować w Paryżu, Oslo czy Mediolanie. – Samoloty odlatujące z naszego lotniska 27 lub 28 grudnia to doskonała okazja na spędzenie Sylwestra i pierwszych dni nowego roku w dużych europejskich miastach. Do wyboru mamy m.in. Włochy, Skandynawię oraz Francję – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Gdzie zatem możemy świętować Nowy Rok? Np. w najbardziej eleganckiej stolicy Europy, czyli oczywiście w Paryżu. Ciekawą propozycją jest sylwestrowy rejs po Sekwanie czy też huczne przywitanie 1 stycznia na polach Elizejskich, gdzie co roku zbiera się tłum Francuzów oraz turystów. Dodatkowo na Łuku Tryumfalnym wyświetlane są tematyczne spektakle będące grą dźwięku i światła. Wybierając nieco cieplejsze klimaty, warto pomyśleć o Mediolanie, którego mieszkańcy nie stronią od zabawy. Oczywiście 31 grudnia i 1 stycznia największa zabawa sylwestrowa organizowana jest na Piazza Duomo. Efektowny Sylwester można spędzić również w Oslo. Miejscem, gdzie warto być 31 grudnia jest Frognerparken, a także portowa dzielnica Aker Brygge.

Aby bawić się w największych miastach Europy, warto wziąć kilka dni wolnego i zarezerwować bilety już teraz. Lecąc do Oslo (Torp) z liniami Ryanair, za bilet w dwie strony zapłacicie 151 zł (w terminie 28 grudnia – 4 stycznia), do Paryża (Beauvais) – 483 zł (29 grudnia – 5 stycznia), a do Mediolanu (Bergamo) – 614 zł.*

*Cena za podróż w jedną stronę aktualna na dzień 29 listopada 2019 roku zgodnie z systemem rezerwacyjnym przewoźnika.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę