Loty na Południe


Początek zimy to idealny czas na naładowanie baterii i zaplanowanie małego city breaku na Południu. Do wyboru macie nie tylko Europę, ale też Bliski Wschód czy Afrykę. Zobaczcie propozycje z Wrocławia!

Słoneczna Hiszpania, zjawiskowa  Malta, orientalny Izrael czy tropikalny Zanzibar – to idealne miejsca na zimową kurację witaminą D. Słońce, plaże i pyszne jedzenie pozwolą nam naładować baterie na nowy rok. – Loty na Południe cieszą się u nas popularnością także w zimie. W tym roku np. nowością są loty do Alicante. Na Costa Blanca możemy teraz latać przez cały rok – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Słońce czeka na pasażerów z Wrocławia przede wszystkim na malowniczej Malcie, gdzie możecie nie tylko podziwiać uroki Valletty, stolicy wyspy, ale również spacerować po niesamowitych plażach. Warto odwiedzić wyspę Gozo, na której znajduje się np. Skalny Grzyb czy Wewnętrzne Morze. Na Maltę możecie polecieć już w styczniu za 295 zł w obie strony (w terminie 21 stycznia – 25 stycznia)*. W tym sezonie nie zawiodą się również wszyscy fani Costa Blanca. Do Alicante teraz możemy polecieć dwa razy w tygodniu. Kto nie oparłby się smakowitym tapas spożywanym na zamku Św. Barbary górującym nad miastem? Kolejną propozycją na zimowy city break jest orientalny Tel Awiw, do którego zabiorą was samoloty PLL LOT. Będąc w mieście, koniecznie zarezerwujcie czas nie tylko na odpoczynek na plaży, ale również na wizytę w Białym Mieście wybudowanym w stylu Bauhaus i wypisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Planując dłuższy odpoczynek, tuż po świętach, spójrzcie dalej na mapę i wybierzcie tropikalny Zanzibar. Od 29 grudnia możecie tam polecieć z biurem podróży Itaka. Zadowoleni będą wszyscy ci, którzy lubią wypoczynek na rajskich plażach, a także fani nurkowania – Zanzibar to snorkelingowa mekka.

*Cena za podróż w jedną stronę aktualna na dzień 2 grudnia 2019 roku zgodnie z systemem rezerwacyjnym przewoźnika.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę