Ameryka i Azja czeka


Teraz jeszcze łatwiej z Wrocławia w świat! Dzięki zniesieniu wiz i nowemu przewoźnikowi dużo prościej można dostać się  do Stanów Zjednoczonych. Dzięki  europejskim portom przesiadkowym z Wrocławia wygodnie dotrzemy też do Ameryki Południowej czy Azji.

Od 11 listopada tego roku Polacy podróżują do USA bez wiz, a od wiosny przyszłego roku z wrocławskiego lotniska polecimy do Oslo Gardermoen i dalej w świat. Nowe przepisy i nowy przewoźnik, linia Norwegian, dają nam możliwość jeszcze łatwiejszego podróżowania z Wrocławia na drugą półkulę, np. do klimatycznej Hawany, boskiego Buenos Aires czy nowoczesnego Szanghaju.

Zniesienie wiz sprawiło, że od listopada możemy podróżować po Stanach Zjednoczonych. Lecąc z Wrocławia Lufthansą, Air France, liniami PLL LOT lub KLM na jednym bilecie z przesiadką w największych europejskich hubach, dolecimy do kilkunastu dużych miast w USA, tj. Chicago, Nowego Yorku, Los Angeles, Las Vegas, San Francisco czy Seattle. Od 30 marca przyszłego roku do przewoźników, którzy oferują loty z Wrocławia przez Oslo  Gardermoen do USA, ale także do Ameryki Południowej – m.in. Argentyny i Brazylii –  dołączył także Norwegian.

- Planując podróż z Wrocławia do Azji, Ameryki czy Afryki, możemy skorzystać z oferty, która pozwala w kilkanaście godzin od startu z Wrocławia znaleźć się na drugiej półkuli na wymarzonym urlopie – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. Z jedną przesadką polecimy z Wrocławia m.in. do Szanghaju (Lufthansa), Sao Paulo (KLM), Hawany (Air France) czy do Buenos Aires (Norwegian).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę