Urlop w tropikach


Słońce przez siedem dni w tygodniu, niebiańskie plaże, temperatura powyżej 30 stopni Celsjusza i pełen relaks. Tak można odpoczywać tej jesieni, lecąc z wrocławskiego lotniska do Europy, Afryki i Azji.

Egzotyczne kierunki z wrocławskiego lotniska zachęcają, by tej jesieni lub zimy chociaż na chwilę zrelaksować się na plaży i dostarczyć naszemu organizmowi niezbędnej dawki witaminy D. W tym sezonie możemy wybierać wśród ośmiu kierunków czarterowych. To dwie nowości tj. Taba i Teneryfa oraz sprawdzone, już popularne kierunki: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Zanzibar, Antalya, Marsa Alam, Hurghada i Fuerteventura.

Celem wyprawy do Taby może być odkrywanie wspaniałych raf koralowych, z których słynie wybrzeże Egiptu. Taba to niekwestionowany raj dla miłośników nurkowania. W jej okolicach działa ponad 20 centrów nurkowych. Dużym atutem kurortu są piaszczyste plaże oraz dzikie i dziewicze zatoki, w których turyści znajdują chwilę wytchnienia. To urocze miasteczko urzeka także wysepkami i fiordami oraz dziewiczymi górskimi krajobrazami. – Egipt jest chętnie wybierany przez pasażerów z Dolnego Śląska. Wpływ na to mają znakomite warunki klimatyczne, dzięki którym sezon turystyczny trwa tam niemalże przez cały rok. W tym sezonie do dobrze znanej Hurghady i Marsa Alam dołączyła Taba – Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Dla osób lubiących dalsze podróże idealnym wakacyjnym celem będzie Zanzibar, czyli mekka miłośników snorkelingu. Błękit oceanu i niesamowite życie rafy koralowej to strzał w dziesiątkę dla osób lubiących zarówno relaks, jak i aktywny wypoczynek. Oczywiście z Zanzibaru nie możecie wyjechać, nie kupując aromantycznych souvenirów (szafran, kardamon, trawa cytrynowa) czy kolorowych upominków tj. afrykańskie chusty, zwanych przez miejscowych kanga.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę