Najnowszy numer HiFly wylądował


Właśnie oddaliśmy w ręce czytelników kolejny numer naszego magazynu HiFly. Tematem numeru jest nowy rozkład lotów, który wchodzi w życie 27 października. Poza tym w najnowszym wydaniu nie brakuje podróżnych porad i inspiracji, a także ciekawostek z Dolnego Śląska.

Najświeższy magazynu HiFly został poświęcony przede wszystkim nowemu rozkładowi lotów, który będzie obowiązywał już od końca października. Nowością są loty do Alicante, które pierwszy raz zostają z nami na zimę. Wybrzeże Costa Blanca, słynące z pięknych białych plaż, to idealna propozycja dla wszystkich chcących uciec od jesiennych wiatrów i deszczów.

- W najnowszym numerze HiFly znajdziemy inspiracje do podróży tych całkiem bliskich, ale też i tych daleki. Jak to mówią – dla każdego coś miłego. Osobiście polecam artykuł o alternatywnym zwiedzaniu Londynu i tropikalne propozycje na jesień, czyli wycieczki na Bali i Zanzibar – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. Nowy numer HiFly to także podróże całkiem bliskie. Z artykułu „Największa tajemnica Dolnego Śląska” dowiemy się, co kryje się w słynnym kompleksie Riese, a czytając tekst „Wrocław – diament, który lśni coraz bardziej”, odkryjemy urok mniej turystycznych miejsc Wrocławia.

Niezmiennie zachęcamy również do zapoznania się z ciekawostkami z życia naszego lotniska. Możemy pochwalić się nową restauracją On Time w hali ogólnodostępnej, a także sukcesem naszego chatbota, którego doceniło jury konkursu „Dobry Wzór”. Najnowszego numeru HiFly szukajcie w terminalu, naszych punktach partnerskich (m.in. restauracje, hotele, punkty informacji turystycznej) we Wrocławiu i regionie oraz na naszej stronie internetowej.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę