Z Wrocławia na fashion week


Dopiero co zdążyliśmy wyjąć z szafy jesienne płaszcze, a świat mody już każe nam myśleć o tym, co będziemy nosić wiosną i latem 2020. W największych europejskich metropoliach właśnie ruszyło wielkie modowe szaleństwo. Wybierz Londyn, Mediolan lub Paryż i leć z Wrocławia!

Druga połowa września w Europie należy do świata mody. Od 13 września do 1 października w Londynie, Mediolanie i Paryżu odbywają się kilkudniowe maratony mody, na których swoje najnowsze kolekcje pokazują światowej sławy projektanci. Jesienią prezentują trendy, które będziemy nosić na wiosną i latem 2020.

Modowa przygoda rozpoczyna się 13 września w Londynie i trwa przez pięć dni. Do stolicy Wielkiej Brytanii możecie polecieć praktycznie codziennie z Wrocławia liniami Wizz Air lub Ryanair. Za bilet w obie strony liniami Wizz Air zapłacimy 679zł (13-17.09.2019)*. Dla lubiących włoskie klimaty proponujemy 7-dniowym maraton na Milan Fashion Week, na który można się wybrać w dniach 17-23 września. Z Wrocławia do Mediolanu-Bergamo dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki, zabierze was Ryanair. Wisienką na torcie jest oczywiście Paryski Tydzień Mody. To właśnie do stolicy Francji zjeżdżają największe sławy świata mody, kultury i filmu, by przez 9 dni (od 23 września do 1 października) oglądać wiosenne i letnie kolekcje największych domów mody tj. Chanel, Dior, Prada, Louis Vuitton, Gucci czy Dolce & Gabbana. Do Paryża, na lotnisko w Beauvais, polecicie trzy razy w tygodniu liniami Ryanair lub codziennie, na lotnisko Charlesa de Gaulle’a, liniami Air France.

Paryż, Londyn czy Mediolan to popularne kierunki lotów z Wrocławia. Nasi pasażerowie często odwiedzają te piękne miasta. Poszczególne odsłony fashion weeków to jednak kolejna ciekawa propozycja, która pozwoli odkryć każde z tych miast na nowo – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

*Cena biletu z systemu rezerwacyjnego przewoźnika na dzień 9.09.2019.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę