Lotnicze spotkanie na Partynicach


Prezentacja wozu Lotniskowej Straży Pożarnej, oferta lotów biur podróży oraz niezwykłe pokazy służb – wszystko to będzie dostępne 22 września na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Bohaterem tego dnia  będzie bowiem Port Lotniczy Wrocław.

Aż 5000 metrów miały do pokonania konie, które 8 września wystartowały w Wielkiej Wrocławskiej o Nagrodę Portu Lotniczego Wrocław – najbardziej prestiżowej, wrocławskiej gonitwie roku. To wstęp do wielkiego święta wrocławskiego lotniska, które 22 września odbędzie się na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. W czasie już trzeciego w historii dnia otwartego wrocławskiego lotniska na Partynicach będzie się można dowiedzieć wszystkiego, co ważne, intrygujące i nieoczywiste na wrocławskim lotnisku.

To niepowtarzalna okazja do tego, by poznać ze szczegółami najnowszą ofertę lotów czarterowych, jak i dowiedzieć się więcej o wszystkim, co dzieje się na lotnisku na co dzień. Zaplanowaliśmy atrakcje, które powinny się spodobać zarówno starszym, jak i młodszym gościom. Zapraszamy wszystkich wrocławian! – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Swoje umiejętności i wyposażenie zaprezentują zarówno funkcjonariusze straży granicznej, jak i służby celnej. Na miejscu będzie można porozmawiać z nimi, by wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z podróżami zagranicznymi i z tym, jakie pamiątki można z takich wojaży przywieźć do kraju. W pokazach weźmie również udział wóz strażacki pracujący na co dzień w Porcie Lotniczym Wrocław. Wstęp jest bezpłatny!


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę