Taniej leć z Wrocławia w świat!


Mauritius, Bali, Pekin, Tajlandia – to tylko kilka spośród wielu miejsc, do których dotrzemy, płacąc mniej, z wrocławskiego lotniska dzięki akcji wyprzedażowej Air France i KLM. Warto się spieszyć, bo promocje potrwają do 5 września.

Planowaliście egzotyczne wakacje jesienią? Nadarza się świetna okazja, by sporo zaoszczędzić – Air France i KLM mocno obniżyły właśnie ceny biletów na większości tras w swojej globalnej siatce połączeń. Obie linie oferują codzienne loty z Wrocławia do Paryża i Amsterdamu (skąd operują). To sprawia, że możemy skorzystać z połączeń do 314 miast w 116 krajach na 5 kontynentach. Wylot można zaplanować aż do czerwca 2020 roku.

Wśród oferowanych kierunków są zarówno popularne, turystyczne hity, jak i loty do miejsc mniej znanych, ale nie mniej atrakcyjnych. Szczególną uwagę warto zwrócić na ceny biletów na dwie piękne wyspy – Mauritius (cena od 2309 zł) i Bali (od 2921 zł). Bardzo atrakcyjnie wygląda też połączenie Wrocławia z Pekinem (od 1642 zł), który może stanowić bazę dla fantastycznej wyprawy po Państwie Środka. Podobnie jak Bangkok (od 1815 zł), który jest oknem na całą Tajlandię.

Z kolei na drugiej półkuli czekają Buenos Aires w Argentynie (od 2065 zł) i Rio de Janeiro w Brazylii (od 2009 zł). Jest jeszcze Nowy Jork, do którego samolotem francuskich, flagowych linii Air France dotrzemy, korzystając z wyjątkowo atrakcyjnej ceny (od 1779 zł). Zarówno te, jak i wiele innych, nie mniej atrakcyjnych kierunków znajdziemy w serwisach internetowych airfrance.pl i klm.pl w sekcjach pod hasłem „KLM Dream Deals” i „Air France Oh La La!”.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę