Posiłek i zakupy last minute


Lecicie do znajomych lub rodziny i potrzebujecie upominku albo czekacie na lotnisku i nagle obudził się w was wilczy głód? Wychodzimy naprzeciw waszym potrzebom i ciągle rozwijamy naszą ofertę gastronomiczną i zakupową. Sprawdźcie!

Zdrowy, pełen witamin pożywny posiłek, który zaspokoi wasz głód na dłuższą podróż to oferta On Time Restaurant, nowego lokalu w hali ogólnodostępnej naszego lotniska. Zjecie tam ile chcecie i za ile chcecie, ponieważ to klient decyduje, ile nałoży sobie na talerz. Dodatkowo na chwilę relaksu możecie liczyć w strefie chilloutu On Time, gdzie usiądziecie w miękkich fotelach. – On Time jest nową propozycją w naszej ofercie gastronomicznej, ale już zdobyła swoich wiernych klientów. Szczególnie polecamy śniadania, wytrawne i na słodko, w atrakcyjnej cenie 14,99 zł i kawę za 1 zł – mówi  Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Nieco mniejszy głód możemy zaspokoić także w Costa Coffee, 1 Minute, The Whitehouse czy Gate Barze. Kupimy tam pyszną kawę, desery oraz kanapki i przekąski. Natomiast w Pub&Restaurant Legendario zjemy posiłek z widokiem na odlatujące i przylatujące samoloty. Zaletą punktów gastronomicznych na lotnisku są godziny otwarcia – śniadanie możemy zjeść już dwie godziny przed pierwszym lotem. Na posiłek w hali odlotów idealne będzie Flying Bistro, które oferuje śniadania, obiady i kolacje.

Wrocławskie lotnisko pamięta również o tych, którzy nie zdążyli kupić przed odlotem z Polski pamiątek. Sklepy sieci Baltona, Polski Folk czy Discover oferują m.in. bolesławiecką ceramikę, gadżety z kurpiowskimi nadrukami czy grafiki z Wrocławia. Jako prezent ciekawym rozwiązaniem mogą być lokalne miody, nalewki czy limitowane edycje słodyczy. W Baltonie możecie również wybierać spośród szerokiej oferty markowych kosmetyków oraz perfum. Przed długim lotem nie zapomnijcie o wciągającej książce czy najnowszym wydaniu ulubionego czasopisma. Znajdziecie je w Saloniku Prasowym Ruch i Baltona Zoom.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę