Myjnia mobilna już działa


Teraz można zostawić samochód na parkingu lotniska i zamówić myjnię mobilną, aby po wakacjach do domu wrócić czystym autem.

W Porcie Lotniczym Wrocław dostępna jest nowa usługa. Od wakacji pasażerowie, którzy zostawiają samochody na parkingu na terenie portu, mogą korzystać z mobilnej myjni Moxly.
To znakomite rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu jeździć na myjnię. Teraz samochód może zostać wyczyszczony, gdy właściciel jest na wakacjach. Po powrocie wsiądzie na lotnisku w czyste auto – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.

Jak to działa w praktyce? Kierowca parkuje na lotnisku, instaluje w telefonie specjalną aplikację, w której udostępnia lokalizację samochodu i zamawia mycie we wskazanym miejscu i czasie. Gdy odpoczywa na wakacjach, przyjeżdża Moxly (samochód z załogą i bagażnikiem pełnym kosmetyków) i czyści samochód z użyciem minimalnej ilości wody.

Dzięki powiadomieniom w aplikacji użytkownik wie, kiedy Moxly przyjmuje zamówienie oraz kiedy rozpoczyna i kończy mycie. Ekipa Moxly na życzenie sprząta także wnętrze samochodu. Można zamówić odkurzanie, czyszczenie tapicerki, odżywianie skóry i mycie szyb od wewnątrz. Ceny usługi zaczynają się od 39 złotych. Mycie trwa od 25 do 85 minut, w zależności od wybranego pakietu.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę