Nowy „HiFly” w wakacyjnym klimacie


O tym, gdzie można spełnić swoje wakacyjne marzenia i o możliwościach, jakie daje bogata oferta Portu Lotniczego Wrocław można przeczytać w najświeższym numerze magazynu ”HiFly”. Dużo jest też o Odessie, do której polecimy od jesieni.

Coś na każde potrzeby i każdą kieszeń – w nowym numerze magazynu „HiFly” znajdziemy informacje dotyczące wszystkiego, co wrocławskie lotnisko ma do zaoferowania tym, którzy planują letni urlop. W tym sezonie nasi pasażerowie mają do wyboru aż 83 połączenia, w tym 50 niskokosztowych, 24 czarterowe i 9 sieciowych.

W szczególności te ostatnie sprawiają, że przed tymi, którzy starują z Wrocławia, otwiera się okno na cały świat. – Pasażerowie wrocławskiego lotniska mają wygodny i szybki dostęp do globalnych sieci dwóch aktualnie największych sojuszy lotniczych – SkyTeam (skupionego wokół linii Air France i KLM) oraz Star Alliance, którego liderem jest Lufthansa (należą do niego także linie PLL LOT i SAS). To oznacza, że wystarczy jeden bilet, by korzystać z połączeń obsługiwanych przez wszystkich uczestników sojuszu – wspomina Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – W sumie mamy do dyspozycji kilkaset kierunków na 6 kontynentach – wystarczy przesiąść się w portach bazowych, a więc np. w Paryżu, Amsterdamie czy we Frankfurcie – dodaje.

Wiele ciekawych informacji dotyczy również Odessy, niezwykłego kurortu nad Morzem Czarnym, do którego będzie można się wybrać bezpośrednio z Wrocławia w sezonie jesienno-zimowym. Loty do miasta założonego przez carycę Katarzynę Wielką zaoferuje Ryanair (w każdy wtorek i sobotę). Ci, którzy chcieliby zobaczyć tę pełną kontrastów metropolię, mogą już teraz rezerwować bilety. Ceny są atrakcyjne.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę