Letnie wakacje najlepsze… jesienią


Gorący urlop chłodną jesienią to oferta dla tych, którzy nie mieli szansy na wypoczynek w środku lata. Z wrocławskiego lotniska dotrzemy do miejsc, w których na brak słońca nie można narzekać, ceny po sezonie są niższe, a plaże – mniej zatłoczone.

Gdzie szukać lata jesienią? Na południu, rzecz jasna! Temperatura jest tam cały czas wysoka, ale nie musimy się już obawiać dokuczliwych upałów. Wyruszmy do Palermo. Egzotyka życia ulicznego południa Europy, autentyczność spotykanych tu ludzi, niesamowite zabytki (choćby katakumby pod klasztorem Kapucynów), wyśmienita kuchnia – stolica Sycylii ma wszystko, co potrzebne, by spędzić niezapomniane chwile. Znajdziemy tu również piękne plaże i magiczne, niezagospodarowane nadbrzeża. Linie Ryanair oferują tam loty z Wrocławia w każdą środę i sobotę. Bilet w dwie strony kosztuje 365,36 zł (wylot: 26.10.2019, powrót: 7.11.2019)*.

Polowanie na letnie klimaty uda nam się również na Malcie – czeka tam temperatura w granicach 25-30° Celsjusza, czyste uliczki, piękne kamienice i mili ludzie. – Nie można zapomnieć o wybornej kuchni z pysznymi owocami morza i krystalicznie czystej wodzie – dodaje Monika Półtoczycka-Jon menager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. Samolotem Ryanaira zabierzemy się tam dwa razy w tygodniu (śr., niedz.). Za lot w dwie strony zapłacimy 392,95 zł (wylot: 23.10.2019, powrót: 29.10.2019)*.

Nie będzie zawiedziony również ten, kto wyruszy jesienią do słonecznego, hiszpańskiego Alicante. Połączenie z tym miastem oferuje Ryanair (czw., niedz.). Urokliwe, piaszczyste plaże Costa Blanca, słynny zamek Castillo de Santa Barbara, niepowtarzalny klimat starówki, liczne knajpki – to miejsce wymarzone na gorący wypoczynek. Zwłaszcza że po sezonie ceny (zarówno noclegów, jak i w restauracjach) są znacznie niższe niż latem… Cena biletu w dwie strony to 471,90 zł (wylot: 17.10.2019, powrót: 24.10.2019)*.

*Cena biletów w dwie strony z systemów rezerwacyjnych przewoźników aktualne na dzień 26.06.2019.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę