Nowa restauracja na lotnisku


Zjedz to, co lubisz i to za kwotę, którą sam ustalisz – restauracja On Time oferuje już swoje usługi w ogólnodostępnej hali przylotów. Dzięki temu każdy, kto chce się posilić przed lotem albo po nim, może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Mięso, ryby, owoce morza, dania jarskie i wegetariańskie – każdy wybiera to, co mu akurat odpowiada najbardziej. Porcje także można dostosować do potrzeby chwili – to bowiem obiad na wagę: za 10 dag płaci się 3,99 zł i to bez względu na to, co znajdzie się na talerzu. Równie bogata jest oferta napojów zimnych (m.in. świeżo wyciskane soki) i ciepłych (np. pobudzająca, aromatyczna kawa) oraz smakowitych deserów.

To w znaczący sposób uzupełnia ofertę gastronomiczną naszego lotniska. Na pewno więc nikt nie wyruszy w świat  głodny – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław. On Time jest szóstym z lokali gastronomicznych, które zapewniają podróżnym na wrocławskim lotnisku możliwość posilenia się.

Nowa restauracja zlokalizowana jest w hali ogólnodostępnej obok schodów ruchomych i dysponuje 60 miejscami, z których można skorzystać zarówno w jej wnętrzu, jak i na zewnątrz. Tym zaś, którzy już zaspokoją głód, oferuje również możliwość komfortowego wypoczynku w specjalnie dla nich przygotowanej strefie chilloutu. Chwila ciszy, skupienia i zebrania myśli przyda się zarówno tuż przed odlotem, jak i po przylocie do Wrocławia. Restauracja On Time czynna jest codziennie od godz. 11.00 do 19.00.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę