Z Wrocławia w świat


Gorące plaże Brazylii, urzekająca przyroda RPA czy egzotyka Japonii? Wszędzie tam dotrzemy dzięki dogodnym połączeniom wrocławskiego lotniska z wielkimi portami lotniczymi, m.in.: Zurychem, Paryżem i Amsterdamem. Podróż idealną zaplanuj sam.

Świat naprawdę stoi przed nami otworem – przekonują o tym możliwości, jakie daje bogata siatka połączeń Portu Lotniczego Wrocław. Marzy Wam się Tokio, czyli największa metropolia świata z wszystkimi jej tajemnicami i atrakcjami? Wystarczy np. wsiąść we Wrocławiu do samolotu Air France o godz. 12.30 i dotrzeć na lotnisko Charles de Gaulle (2 godz.), a o 17.40 wejść na pokład kolejnej maszyny francuskiego przewoźnika, by po kolejnych 12 godzinach postawić stopy na lotnisku Tokio Haneda (12 godzin lotu).

Pragniecie podziwiać bajeczną przyrodę RPA? Oferta holenderskich linii KLM jest w takim razie dla Was. Np. we wtorek starujemy z Wrocławia o 14.05, a lądujemy na Amsterdam Schiphol o 15.55. Tu planujemy sobie zwiedzanie miasta, bo samolot do Johannesburga wylatuje w środę o 10.35. Po niespełna 11 godzinach jesteśmy na miejscu, ciesząc się cudownymi plażami, dziką fauną, pysznym jedzeniem i znakomitym, miejscowym winem.

Komu natomiast chodzą po głowie gorące atrakcje Copacabany i wszystko, co oferuje Brazylia, niech  sprawdzi ofertę linii Swiss. Start z Wrocławia w piątek o 19.35, lądowanie w Zurychu po godzinie i 40 minutach. Wieczorne zwiedzanie tego kosmopolitycznego miasta zachwyci każdego. Następnego dnia o 13.50 startuje samolot do Rio de Janeiro, gdzie wylądujemy po 12 godzinach. – To tylko kilka przykładów możliwości, jakie daje nasza siatka połączeń. Dzięki jednej przesiadce w największych portach lotniczych Europy możemy zwiedzić dosłownie cały świat – podkreśla Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę