Lecimy na wielki mecz


Londyn albo Barcelona na pierwsze danie, na drugie: Liverpool lub Amsterdam, deser to Madryt – wielka uczta czeka fanów piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wystarczy wybrać ulubione, sportowe menu. Każde z tych miast jest w ofercie wrocławskiego lotniska.

Być na meczach półfinałowych i na finale Ligi Mistrzów to marzenia każdego wielbiciela piłki nożnej w klubowym wydaniu. – Tym razem wszystkie te marzenia mogą się spełnić, bo wszystkie spotkania będą rozgrywane w miastach, z którymi lotnisko we Wrocławiu ma regularne połączenia – podkreśla Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. – Każdy może więc wybrać swoją ulubioną drużynę i polecieć, by jej kibicować. A przy okazji warto nastawić się na zwiedzanie, bo to ciekawe miejsca – dodaje.

Pierwszy mecz półfinałowy tych prestiżowych rozgrywek zostanie rozegrany 30 kwietnia w Londynie, gdzie zagrają miejscowy Tottenham z Ajaksem Amsterdamem. By tam dotrzeć, możemy skorzystać zarówno z oferty linii Wizz Air, jak i Ryanair (obie oferują loty do Londynu 7 dni  w tygodniu). Bilet w dwie strony kosztuje 398 zł (Wizz Air, wylot: 30.04.2019, powrót: 1.05.2019). Można też dzień później, czyli 1 maja wybrać się do Barcelony, gdzie miejscowi zmierzą się z Liverpoolem. Do stolicy Katalonii zabierzemy się z Ryanairem (Barcelona Girona), płacąc za lot w dwie strony 609,98 zł (wylot: 1.05.2019, powrót: 4.05.2019)*.

Tydzień później, a więc 7 maja można wybrać się mecz rewanżowy do Liverpoolu, gdzie miejscowi podejmą drużynę z Barcelony. Polecimy tam z Ryanairem (czw., niedz.). Bilet tam i z powrotem pochłonie 773,16 zł (wylot: 5.05.2019, powrót: 9.05.2019)*. Kibice Ajaksu i Tottenhamu wybiorą zapewne Amsterdam, gdzie dzień później (8 maja) zostanie rozegrany drugi z rewanżowych meczy półfinałowych. Do Amsterdamu codzienne loty oferują flagowe, holenderskie linie KLM. A na deser fanom futbolu zostaje wielki finał, który 1 czerwca zostanie rozegrany w Madrycie, dokąd lata z Wrocławia Ryanair (wt., sob.). Za bilet w dwie strony zapłacimy 426,36 zł (wylot: 1.06.2019, powrót: 4.06.2019)*.

* Ceny z systemów rezerwacyjnych przewoźników aktualne na dzień 17 kwietnia 2019 r.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę