Czas na czartery!


Aż 24 kierunki do wyboru mają ci, którzy chcą skorzystać z oferty lotów czarterowych z Portu Lotniczego Wrocław.  Sezon się rozpoczął – miesiąc wcześniej niż przed rokiem startują wycieczki do Turcji, Grecji i Hiszpanii. Nowość to Algarve.

Pierwsi podróżni do Bodrum nad Morzem Egejskim polecą już w czwartek, 25 kwietnia. Do Antalyi, która jest dostępna przez cały rok, zaczyna właśnie latać kolejny, już trzeci samolot w tygodniu. Turcja wyrasta na numer jeden tegorocznego sezonu letniego. – Tamtejsze kurorty: Antalya, Bodrum, Izmir są świetnie znane, a w tym roku w ramach oferty all inclusive podróżni mogą tam liczyć na bardzo dobre ceny. Jest też dużo propozycji dla rodzin z dziećmi – mówi Michał Kozak, manager ds. rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław.

Dużą popularnością cieszy się też Grecja. W tym roku wycieczki z biurami podróży do tego kraju ruszają 25 kwietnia. Pierwsze będzie Zakynthos, a w kolejnych trzech dniach Rodos, Korfu i Kos, a także Kreta (Chania i Heraklion). W sumie podróżni wrocławskiego lotniska mają do wyboru aż 8 greckich kierunków. Z kolei 28 kwietnia wystartuje pierwszy samolot na Majorkę. Tegoroczną nowością w ofercie biur podróży jest Algarve. To najbardziej na południe położony region Portugalii, znany ze słonecznej pogody i przyjaznego oceanicznego klimatu, pięknych plaż, bogatych możliwości uprawiania sportów wodnych oraz bardzo urozmaiconego wybrzeża.

Ofertę zorganizowanych, wakacyjnych wyjazdów do Portugalii uzupełnia atlantycka wyspa „wiecznej wiosny” Madera. W sezonie letnim 2019 podróżni wrocławskiego lotniska mają do dyspozycji łącznie 24 kierunki czarterowe, oprócz wymienionych również do Bułgarii, Albanii, na Wyspy Kanaryjskie czy na wyspę Dżerbę. Można też polecieć z Wrocławia samolotem rejsowym tanich linii, a wypoczynek mieć zorganizowany na miejscu, w tym pobyt w wybranym hotelu, a wszystko – podróż i pobyt – zapewni tour operator. W ten sposób można wybrać się m.in. do Madrytu, Alicante, Lizbony, Porto, Aten, Rzymu, Bari, Mediolanu, Neapolu, jak również do Czarnogóry.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę