Iberia? Italia? „Iliada”?


Wypoczynek ma być nad morzem – to już ustalone. Tylko co wybrać? Co Wam w duszy gra – oferta Poru Lotniczego Wrocław daje duże pole do popisu. Piaszczyste plaże Półwyspu Iberyjskiego, gorące, włoskie klimaty i greckie antyki czekają!

Hiszpania i Portugalia to od lat jedno z ulubionych miejsc wypoczynku. Klimatyczne zakątki Lizbony, Porto, Madrytu czy Barcelony, piękne plaże Faro, Malagi i Alicante – wszystko to mamy w zasięgu ręki. Kto lubi sam organizować sobie wypoczynek, może skorzystać z bogatej oferty tanich linii (oferują loty do 7 miast tej części Europy). Ale możemy zdecydować się na zorganizowany wypoczynek i loty czarterowe, które znajdziemy w katalogach biur podróży (Barcelona i Algarve). Np. do Faro w każdą środę zabierze nas z Wrocławia samolot Ryanaira. Koszt biletu (w dwie strony) to 334,76 zł (wylot: 22.05.2019, powrót: 29.05.2019)*.

Komu bardziej marzą się w tym roku zabytki i pyszności słonecznej Italii, też nie będzie zawiedziony. W rozkładzie połączeń wrocławskiego lotniska znajdzie 6 propozycji linii niskokosztowych (Mediolan, Rzym, Neapol, Bolonię, Bari i Palermo) oraz jeden czarter (Palermo). I tak np. do pięknego Bari polecimy w czerwcu z liniami Wizz Air za 318 zł (wylot: 11.06.2019, powrót: 18.06.209). – Im wcześniej się zdecydujemy i zarezerwujemy miejsce na pokładzie, tym atrakcyjniejsza będzie cena biletu. Warto to mieć na uwadze – przypomina Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Decyzję trzeba podejmować szybko również wtedy, gdy za cel wakacyjnych wojaży obraliśmy plaże Hellady. Śladami bohaterów „Iliady” możemy się wybrać bez problemów. Moc możliwości wiąże się nie tylko z lotami linii niskokosztowych (Ateny i Kreta Chania), ale przede wszystkim z przebogatą ofertą połączeń czarterowych. Dzięki nim możemy cieszyć się słońcem, morzem i antycznymi klimatami choćby w Salonikach, na Korfu, Zakynthos, czy Rodos (w sumie to 7 połączeń z oferty biur podróży). Na Kretę zabierzemy się z liniami Ryanair (pon., pt.) za 303,96 zł (wylot: 24.05.2019, powrót: 31.05.2019)*.

*Ceny z systemów rezerwacyjnych przewoźników aktualne na dzień 8 marca 2019.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę