Nowy „HiFly” wylądował


Właśnie ukazał się nowy numer bezpłatnego magazynu HiFly, a w nim m.in. Amsterdam, Mauritius i Singapur oraz prezentacja możliwości chatbota. Zapraszamy do lektury!

Nowy sezon, nowy rozkład, nowy numer kwartalnika HiFly! To lektura obowiązkowa każdego pasażera korzystającego z wrocławskiego lotniska. W magazynie jak zwykle znajdziemy ciekawe i inspirujące artykuły oraz piękne zdjęcia, które zachęcają do udania się w podróż.

Tematem nowego wydania magazynu jest Amsterdam – najbardziej oczekiwany debiut w letnim rozkładzie lotów. Od 6 maja do stolicy Holandii codziennie będą latały samoloty linii KLM. – Od teraz w każdej chwili będziemy mogli zwiedzać to niesamowite miasto z 1200 mostami, 160 kanałami, niezliczonymi zabytkami i smakami całego świata. Ale inauguracja tego połączenia to też niepowtarzalna okazja, by wygodnie zwiedzać świat – stąd możemy dotrzeć aż na 317 lotnisk na całej kuli ziemskiej! – zauważa Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

W wiosennym numerze HiFly czytamy także, jak zaplanować wakacje na wyspie Mauritius czy w Singapurze z wylotem z Wrocławia. Oprócz egzotycznych kierunków redaktorzy przedstawiają nowego wirtualnego asystenta podróży, jakim jest chatbot, który wyszukuje połączenia, wysyła powiadomienia o statusie lotów itp. O wszystkich jego możliwościach można przeczytać w najświeższym numerze. Bezpłatny magazyn HiFly jest dostępny na lotnisku, w punktach partnerskich portu we Wrocławiu i regionie oraz na stronie lotniska w wersji elektronicznej.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę