Najlepsza strefa Duty Free


Eksperci z 16 europejskich krajów uznali, że sklepy Baltony na wrocławskim lotnisku zasługują na miano najlepszej nowej strefy Duty Free w Europie Środkowo-Wschodniej.

19 marca na gali Ceesar Awards 2018 w Poznaniu zostały wręczone najważniejsze nagrody branży lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Baltona, która otrzymała „lotniczego Cezara” za najlepszą nową strefę handlową. Jury, składające się ze specjalistów branży, biznesu i mediów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, doceniło nowe sklepy Baltony w Porcie Lotniczym Wrocław.

- Rozwój wrocławskiego lotniska opiera się na sukcesywnej rozbudowie siatki połączeń, ale podróżni oczekują też i doceniają wysoką jakość obsługi w naszym porcie. Atrakcyjne sklepy są tu jednym z kluczowych elementów – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Cieszymy się, że we współpracy z Baltoną możemy proponować naszym pasażerom niezwykle bogatą i atrakcyjną ofertę w formacie, który bardzo silnie wiąże się z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem, co doceniła teraz kapituła konkursu.

Na wrocławskim lotnisku Baltona posiada 6 sklepów: Baltona Crew Shop w strefie ogólnodostępnej oraz pięć sklepów w hali odlotów, w tym cztery w strefie Schengen (Wrocław DutyFree, Fashion Boutique, Spirit of Poland, ZOOM). Łączna powierzchnia nowych lokali to blisko 800 mkw. Strefa Baltony działa w Porcie Lotniczym Wrocław od sierpnia 2018 roku.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę